نادیا امرایی به عنوان معاون فرماندار پلدختر معرفی گردید

به گزارش مجله نماشو، به گزارش خبرنگاران، ظهر سه شنبه در مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان، مدیر کل مدیریت بحران لرستان، سرپرست دفتر امور شهری استانداری لرستان و جمعی از مسئولان شهرستانی نادیا امرایی به عنوان معاون برنامه ریزی و هماهنگی عمرانی فرمانداری پلدختر معرفی گردید.

نادیا امرایی به عنوان معاون فرماندار پلدختر معرفی گردید

احمد مرادپور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان در این مراسم بر استفاده از ظرفیت بانوان در مدیریت اجرایی تاکید نمود و گفت: نیمی از جمعیت جامعه را بانوان تشکیل می دهند که می توان از این ظرفیت در انجام امور اجرایی با به کارگیری آنها در مدیریت دستگاه ها استفاده کرد.

وی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت بانوان در مدیریت ها به توسعه جامعه یاری می نماید، اضافه نمود: با توجه به توان علمی و اجتماعی، تخصص و توانمندی که بانوان دارند شایسته پست های مدیریتی هستند و بر این اساس رویکرد استاندار لرستان بر این است که در کنار هر مدیر کل و یا فرماندار یک معاون زن باشد.

معاون استاندار لرستان، اضافه نمود: استفاده از بانوان و جوانان به شرط شایسته سالاری باید از حالت شعاری بیرون بیاید و شرایط استخدام را به گونه ای برای آنها فراهم کنیم که وقتی وارد سیستم اداری شدند مدیر موظف به فراهم کردن زیرساخت برای رشد آنها باشد.

مرادپور، گفت: براساس توانمندی ها و ظرفیت های هر شخص پست ها و مسئولیت ها را توزیع کنیم که اگر کسی این شرایط را نداشته باشد با لابی یا به هر شکل صندلی بگیرد ضررش به جامعه و مردم وارد می گردد.

بنابر این گزارش، نادیا امرایی دارای مدرک کارشناس ارشد مهندسی معماری است که پیش از این به عنوان کارشناس سیما و منظر شهری در واحد شهرسازی شهرداری پلدختر مشغول به کار بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2765

به "نادیا امرایی به عنوان معاون فرماندار پلدختر معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نادیا امرایی به عنوان معاون فرماندار پلدختر معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید