ناگفته های بسیاری را بازگو خواهم کرد، بیان اتفاقات باشگاه شهرداری

به گزارش مجله نماشو، بابک صمدیان در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به وضعیت تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: طی 6 هفته اول لیگ دسته دوم فوتبال کشور 4 هفته خارج از همدان بازی های بسیار سنگینی برابر تیم های مدعی لیگ دسته دوم برگزار نموده ایم .

ناگفته های بسیاری را بازگو خواهم کرد، بیان اتفاقات باشگاه شهرداری

وی اضافه نمود: در حال حاضر نوک پیکان تمامی نقدها به سمت کادر فنی و بازیکنان است ولی خیلی ها نمی دانند که عدم نتیجه گیری یک تیم فقط مربوط به مسائل فنی نیست و عملکرد بازیکنان ارتباط نزدیکی با خیلی از موضوعات غیر فنی دارد.

صمدیان با بیان اینکه در پشت پرده فوتبال این شهر و باشگاه شهرداری همدان و عملکرد مدیران اتفاقاتی اتفاق افتاده که در عدم نتیجه گیری ما دخالت مستقیم دارد، گفت: بعد از بازی این هفته خود برابر داماش گیلان برای شفاف سازی افکار عمومی این مسائل را بازگو خواهم کرد.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان بابیان اینکه تیم فوتبال شهرداری همدان از نظر مسائل فنی و بازیکنان هیچ گونه مسئله ای ندارد، گفت: در حال حاضر همین تیم هم پتانسیل صعود به لیگ دسته اول فوتبال کشور را دارد و هم می تواند به راحتی سقوط کند.

صمدیان بابیان اینکه فوتبال یک رشته انفرادی نیست اگرچه در این رشته ها نیز یک تیم برای موفقیت یک فرد کوشش می نمایند پس تنها کادر فنی و بازیکنان نمی توانند یک تنه با کوهی از مسائل مبارزه و آن ها را حل نمایند، گفت: ما احتیاج به همدلی و حمایت مدیران ورزشی و غیرورزشی تا تماشاچیانی که عاشقانه فوتبال را دوست دارند داریم.

وی با اشاره به دیدار این هفته تیم فوتبال شهرداری همدان بیان نمود: تیم فوتبال داماش گیلان حریف این هفته ما به عنوان یک تیم قوی، با برنامه و اصیل است چراکه تا این هفته نتایج بسیار خوبی کسب نموده و در جدول نیز صندلی بسیار خوبی دارد.

وی گفت: این تیم از نظر گلزنی خط حمله بسیار قوی دارد و دارای کادر فنی خوب و قابل احترامی است اما در این دیدار ما محکوم به برد هستیم و تمام کوشش خود را برای رسیدن به آن انجام می دهیم .

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان بیان کرد: اگر می خواهیم دوباره به جدول بازگردیم و در کورس برای رسیدن به صدر باشیم باید در این دیدار برنده باشیم و این بازی برای ما حکم مرگ و زندگی را خواهد داشت به همین علت با تمام توان و هر چه داریم وارد میدان خواهیم شد .

لازم به ذکر است؛ تیم فوتبال شهرداری همدان در این هفته یک شنبه 22 مهرماه از ساعت 15 در استادیوم شهدای قدس همدان میزبان تیم فوتبال داماش گیلان است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2741

به "ناگفته های بسیاری را بازگو خواهم کرد، بیان اتفاقات باشگاه شهرداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناگفته های بسیاری را بازگو خواهم کرد، بیان اتفاقات باشگاه شهرداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید