همدستی با خانم منشی برای سرقت 28 کیلو طلا

به گزارش مجله نماشو، دو مرد شیاد با همدستی خانم منشی پس از جلب اعتماد مرد طلاساز در مدت سه سال 28 کیلو طلا را با شگردی خاص سرقت کردند.

همدستی با خانم منشی برای سرقت 28 کیلو طلا

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، چند روز قبل، مرد طلاسازی به پلیس رفت و از دو کارمند دفتری و منشی اش شکایت کرد و گفت: کارگاه طلاسازی عظیمی در شمال تهران دارم و سفارش های زیادی از بازار تهران و شهرستان ها می گیرم اوضاع اقتصادی ام که خوب شد از حدود سه سال قبل یک حسابدار، مدیر فروش و یک منشی استخدام کردم.

او ادامه داد: بهروز حسابدار کارگاه و شهرام مدیر فروشم بود آن ها وضع اقتصادی خوبی نداشتند و من خیلی یاری شان می کردم. من سفارش های سنگینی برای ساخت طلا می گرفتم و شهرام و بهروز کار های مربوط به فروش و حسابداری را انجام می دادند و من به آن ها خیلی اعتماد داشتم تا اینکه مدتی قبل و به فاصله زمانی چند هفته این سه نفر پیش من آمدند و گفتند که دیگر نمی خواهند با من کار نمایند. با اینکه تعجب نموده بودم، اما موافقت کردم و آن ها رفتند تا اینکه چند روز قبل متوجه شدم یکی از آن ها طلافروشی بازنموده و یکی هم در کار تجارت است و ماشین لاکچری سوار می گردد و فتانه منشی سابقم هم در یک طلافروشی عظیم مشغول به کار شده است. با خودم گفتم چطور ممکن است به این سرعت وضع اقتصادی خوبی پیدا نمایند. به همین دلیل به آن ها مشکوک شدم و یک حسابدار و منشی دیگر آوردم که آن ها متوجه شدند شهرام و بهروز و فتانه فاکتورسازی نموده و طلا ها را در این خرید و فروش ها سرقت می کردند. در آنالیز ها متوجه شدم که در این سه سال 28 کیلو طلا از من سرقت نموده اند به همین دلیل از سه نفر آن ها شکایت دارم.

اعتراف به سرقت

با شکایت مرد طلاساز، تحقیقات به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای ویژه سرقت شروع شد. در آنالیز های اجرا شده با تأیید اظهارات مرد طلاساز، دو مرد جوان و خانم منشی بازداشت شدند.

آن ها ابتدا منکر سرقت بودند و ادعا می کردند که مرد طلاساز به آن ها تهمت زده است، اما مدارک پلیسی باعث شد تا واقعیت را بیان نمایند.

یکی از آن ها در تحقیقات گفت: گردش اقتصادی صاحب کارمان خیلی بالا بود از طرفی به خاطر سفارش های زیادی که داشت کار ها را به ما سپرده بود و ما هم از اعتمادش سوء استفاده کردیم و با فاکتورسازی هر چندوقت یک بار بخشی از طلا ها را می دزدیدیم و او هم متوجه نمی شد. پول هایی را که به دست می آوردیم بین خودمان تقسیم می کردیم. با اعترافات متهمان هر سه متهم در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی قرار داده شدند و تحقیقات ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3318

به "همدستی با خانم منشی برای سرقت 28 کیلو طلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همدستی با خانم منشی برای سرقت 28 کیلو طلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید