همه جملات ضد و نقیض مهدی تاج درباره قرارداد ویلموتس؛ 3 میلیون یورو نه، 3 میلیون دلار آری!

به گزارش مجله نماشو، به بهانه اعتراف نصفه و نیمه مهدی تاج مرور می کنیم بخشی از اظهارات او و بعضی مسئولان دیگر را درباره رقم قرارداد ویلموتس.

همه جملات ضد و نقیض مهدی تاج درباره قرارداد ویلموتس؛ 3 میلیون یورو نه، 3 میلیون دلار آری!

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

خبرورزشی: بارانی که بالای شهر ایستاده بود، عاقبت بارید. مهدی تاج، بعد از چند ماه افشاگری، سرانجام قبول کرد رقم هنگفتی با مارک ویلموتس قرارداد بسته اند، اما انگار همچنان رقم درست را نمی گوید. او که مدام تأکید داشت رقم محرمانه است و اگر بگویند ویلموتس ناراحت می شود، در آخرین مصاحبه خود گفت: قرارداد ویلموتس 2 میلیون و 200 هزار دلار بود. 30 برنامه تلویزیونی و رادیویی پخش شده و در آن ها گفته اند که چرا مبلغ قرارداد ویلموتس را نمی گویید. مبالغی مثل 8 میلیون دلار و 6 میلیون دلار را گفتند که درست نیست.

البته تاج برای متهم کردن رسانه ها اصلاً به این موضوع اشاره نکرد که اگر رسانه ای نوشته 8 میلیون یا 6 میلیون، منظورش برای 4 سال بوده است! از نظر رسانه ها تاج حداقل این قدر با قیمت مربیان خارجی آشنا بوده که دیگر بابت ویلموتس 8 یا 6 میلیون دلار به ویلموتس ندهند. به بهانه اعتراف نصفه و نیمه تاج مرور می کنیم بخشی از اظهارات او و بعضی مسئولان دیگر را درباره رقم قرارداد ویلموتس.

گفته های مهدی تاج

*مبالغ 3 میلیون دلار منتشر شده در خصوص رقم قرارداد کادر فنی تیم ملی را قاطعانه تکذیب می کنم. با منتشرکنندگان این شایعه برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.

*اگر هم قرارداد ویلموتس با دستیارانش سه میلیون دلار باشد که نیست، رقم قرارداد کی روش هم با دستیارانش همین حدود بود و شاید در آینده بگوییم و قرارداد را روی سایت می گذاریم. (کفاشیان در واکنش به این حرف گفت نهایت قرارداد کارلوس و دستیارانش با تیم ملی دو میلیون دلار بود).

*ویلموتس وقتی به ایران آمد، قرارداد مالی خوبی با او بستیم که رقم آن 3 میلیون دلار نیست.

*اگر رقم قرارداد ویلموتس 2 میلیون دلار باشد و او فسخ کرده باشد باید به ما غرامت بدهد!

*رقم قرارداد ویلموتس منطقی است!

*قرارداد ویلموتس و دستیارانش حدود سه میلیون دلار بود!

*با اطمینان می گویم سه ماه خسارت از مارک ویلموتس می گیریم. (در مجلس)

*نهایتاً سه ماه به مارک ویلموتس خسارت بدهیم!

*قرارداد شخص ویلموتس سالانه 2 میلیون و 200 هزار دلار بود. (البته که قرارداد به یورو بود، چون فدراسیون تصور می کرد اگر قرارداد به دلار نباشد، برای انتقال آن کار راحت تری دارد. از سویی سه عضو خارجی کادر فنی هم روی هم بالای یک میلیون یورو قرارداد بسته بودند که نشان می دهد سه میلیون یورویی که خبرورزشی برای اولین بار گفت، کاملاً صحت داشته است).

تاج: قرارداد ویلموتس و دستیارانش حدود 3 میلیون دلار بود! (البته یورو؛ و این تأیید تمام افشاگری های خبرورزشی بود).

اظهارات دیگران

*قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس: قرارداد ویلموتس 3 میلیون یورو است/ فقط 150 هزار یورو به بانک ها کارمزد دادند برای انتقال دو میلیون یورو برای ویلموتس و کادرش 2 میلیون دلار؟ نه! قرارداد 3 میلیون یورو است.

*ابراهیم شکوری سرپرست سابق دبیرکلی فدراسیون فوتبال: دستمزد سالانه مارک ویلموتس و دستیارانش حدود 2 میلیون و 600 هزار یورو بود!

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3691

به "همه جملات ضد و نقیض مهدی تاج درباره قرارداد ویلموتس؛ 3 میلیون یورو نه، 3 میلیون دلار آری!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه جملات ضد و نقیض مهدی تاج درباره قرارداد ویلموتس؛ 3 میلیون یورو نه، 3 میلیون دلار آری!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید