پنجره نقل وانتقالات استقلال چه روزی باز می شود؟

به گزارش مجله نماشو، فراز کمالوند پس از رجحان 2 بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل پیکان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال، گفت: بازی بسیار خوبی بود. با توجه به شناختی که از پیکان و مهدی تارتار داشتیم، می دانستیم تیم منجسمی دارند. ممکن است مهره کلیدی نداشته باشند، اما به معنای واقعی تیم هستند.

پنجره نقل وانتقالات استقلال چه روزی باز می شود؟

وی اضافه نمود: بازی جام حذفی سخت است، اینجا یا همه چیز است یا یک چیز. وقتی گل خوردیم، بازی برای ما سخت شد، به همین دلیل تصمیم گرفتیم در دقایق پایانی یک مهاجم کم کنیم. موقعیت های گل این بازی زیاد بود و فکر کنم 7،8 موقعیت گل ایجاد شد.

مدیر فنی استقلال در خصوص آخرین شرایط جذب امین قاسمی نژاد گفت: امروز خدمت احمد مددی، مدیرعامل باشگاه بودیم و گفتند هیئت مدیره قول داده تا دوشنبه سه شنبه پنجره نقل وانتقالات را باز کند تا بتوانیم دو سه بازیکن اضافه کنیم.

کمالوند اعلام کرد بازی حذفی، بسیار سخت است. جام حذفی، جام شگفتی ها است و باید خیلی با تمرکز و دقت بازی کنید. یک اشتباه باعث حذف تیمی می شود. اینجا لیگ نیست که با یک اشتباه برگردید. خدا را شکر این بازی سخت به سود ما تمام شد. پس از اینکه گل خوردیم، بازی سخت شد. با تعویض هایی که انجام دادیم، خط دفاع ما مستحکم تر شد. پیکان تیم جنگنده بود و باید به تارتار تبریک بگویم که بدون مهره سرشناس تیم هماهنگی ساخته بود.

وی یادآور شد: موقعیت های زیادی پس از تغییر سیستم خلق کردیم و یک توپ را به تیر دروازه زدیم. با توجه به اینکه جام حذفی است، کیفیت را در نظر نگرفتیم. به نظرم، بازی های حذفی سخت تر از لیگ است.

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه استقلال منجسم تر از گذشته است، اما هنوز کار زیادی دارد، گفت: کار خیلی زیادی انجام نداده ایم و هنوز کار زیادی داریم. این پیروزی ها ثمره تلاش محمود فکری و همکارانش است. به نوبه خودم و از طرف مجیدی از فکری، مرفاوی و دیگر همکارانش به خاطر منجسم کردن استقلال تشکر می کنم. کم و کاستی هایی وجود دارد و باید به مسابقات سخت بازی های لیگ قهرمانان آسیا برویم. از لحاظ جسمانی باید خودمان را آماده کنیم. استقلال با ایده آل ما فاصله دارد.

کمالوند در واکنش به ترک ایران از سوی شیخ دیاباته گفت: شیخ تقاضای مرخصی کرده و مجیدی موافقت کرده است. شیخ پس از این بازی می رود و فکر کنم سوم، چهارم تعطیلات نوروز به ما اضافه خواهد شد.

وی گفت: ما از ابتدا با سه مهاجم بازی کردیم. وریا غفوری و مهدی قایدی وینگرهای تیم بودند. وینگرها می توانند لب خط بوده یا داخل باشند. در این بازی از غفوری و قایدی به عنوان وینگرهای داخل خط استفاده کردیم که فکر کنم موثر بود، چرا که 7،8 موقعیت صددرصد گل داشتیم. فکر کنم با تغییرات کوچک سیستم ما بهتر خواهد شد.

مدیر فنی استقلال درباره شرایط پنجره نقل وانتقالات این تیم گفت: احمد مددی پس از بازی به رختکن آمد و قول داد پنجره نقل وانتقالات باز شود. نیاز به دو سه بازیکن داریم تا آن تیمی را که می خواهیم روانه زمین کنیم. درگیر سه جام هستیم و باید از نظر بدنی و تاکتیکی تیم آماده ای را در اختیار داشته باشیم.

کمالوند در پاسخ به این سؤال که آیا از تعویض های استقلال راضی بوده یا نه، گفت: به نسبت راضی بودم، نه مطلق. بازیکنان همین که فداکاری و با تمام وجود بازی می کنند، خوب است. بازیکن می تواند اشتباه کند، اما نمی تواند کم بگذارد. اشکال زمانی وجود دارد که بازیکن تلاش نکند. هر تعویضی ما به زمین رفته با جان و دل بازی کرده است. این تیم استقلال است و میلیون ها هوادار دارد. باید برای هواداران هر چه داریم، بگذاریم. تمام تلاش مان را خواهیم کرد و نتیجه دست خدا است. ما مأمور به تکلیف هستیم و باید آن را درست انجام دهیم.

منبع: فرارو
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1604

به "پنجره نقل وانتقالات استقلال چه روزی باز می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجره نقل وانتقالات استقلال چه روزی باز می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید