گزارش تمرین استقلال، حرکت عجیب رحمتی و ناراحتی شفر از سؤال یک خبرنگار

به گزارش مجله نماشو، در تمرین امروز تیم فوتبال استقلال وینفرد شفر از سؤال یکی از خبرنگاران به شدت ناراحت شد.

گزارش تمرین استقلال، حرکت عجیب رحمتی و ناراحتی شفر از سؤال یک خبرنگار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، تمرین تیم فوتبال استقلال برای آماده سازی جهت دیدار مقابل پرسپولیس از ساعت 17:30 امروز (سه شنبه) در زمین مجموعه صنایع دفاع برگزار گردید.

با توجه به اینکه اعلام گردیده بود تمرین امروز به مدت 20 دقیقه به روی خبرنگاران باز خواهد بود، عکاسان و خبرنگاران زیادی برای پوشش تمرین استقلال حضور داشتند.

پیش از شروع تمرین وینفر شفر جلسه ای فنی برای شاگردانش برگزار کرد. این جلسه در حالی برگزار گردید که بازیکنانی چون سیدمهدی رحمتی، سیدحسین سینی، مهدی قائدی، رضا آذری، سجاد آقایی، فرشاد محمدی مهر، محمد دانشگر، جابر انصاری و میثم تیموری در آن غایب بودند. این تعداد از بازیکنان در وسط زمین بودند و منتظر حضور دیگر بازیکنان در تمرین.

فرشید باقری که به دلیل سرماخوردگی شدید در تمرین روز گذشته شرکت نکرده بود، امروز هم با لباس شخصی در محل تمرین حضور یافت تا نظاره گر تمرین باشد.

مارکس نیومایر که دلیل مصدومیت از ناحیه انگشت پا روبه رو گردیده بود، امروز به همراه دیگر بازیکنان تمرین کرد.

تمرین با صحبت های وینفر شفر شروع شد که در این لحظه روزبه چشمی از داخل رختکن به بازیکنان اضافه شد. شفر وقتی او را دید بازیکن تیمش را در آغوش گرفت و با اشاره به او دقایقی برای شاگردانش صحبت کرد.

وقتی تمرین شروع شد سیدمهدی رحمتی به دلیل برخوردی فریاد زد و دستش را به نشانه مصدومیت گرفت. در حالی که همه تصور می کردند او مصدوم گردیده با حضور پزشکان از جای خود با لبخند بلند شد و به تمرینش ادامه داد.

در ادامه تمرین شفر به میان خبرنگاران آمد تا به سؤالات آنها درباره دربی پاسخ دهد. یکی از خبرنگاران درباره بحث آلزایمر او که در یکی از رسانه ها مطرح گردیده بود سؤال پرسید که با ناراحتی سرمربی آلمانی آبی پوشان همراه شد. پس از انتها گفت وگوی شفر، او به خبرنگاری که این سؤال را پرسیده بود با ناراحتی گفت که محل تمرین را ترک کند و به خانه اش برود.

تمرین با گرم کردن بازیکنان شروع شد و سپس بازیکنان به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند. پس از گذشت 20 دقیقه از خبرنگاران خواسته شد که محل تمرین را ترک نمایند.

در اواسط تمرین پژمان منتظری به سمت شفر رفت و دقایقی به صورت خصوصی با او صحبت کرد.

در حالی که تمرین در جریان بود ساشا، پسر شفر با لباس شخصی در وسط زمین حضور داشت.

با توجه به صحبت هایی که اشکان نامداری، مربی دروازه بان های استقلال در مورد جلسه وینفر شفر و سیدحسین حسینی انجام داده بود، نامداری دقایقی با حسینی گفت وگو کرد.

محمدرضا میثاقی، مجری برنامه لیگ برتر مشغول تهیه گزارشی از تمرین استقلال برای دربی بود و با سیدمهدی رحمتی و سیدحسین حسینی صحبت کرد.

محسن کریمی به مانند روزهای گذشته به صورت اختصاص تمرین کرد. این در حالی بود که خبری از داریوش شجاعیان نبود.

قرار است اعضای تیم امشب در ضیافت شام امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال شرکت نمایند.

به گزارش خبرنگاران، هشتادوهشتمین دربی پایتخت از ساعت 18:30 روز پنجشنبه در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2612

به "گزارش تمرین استقلال، حرکت عجیب رحمتی و ناراحتی شفر از سؤال یک خبرنگار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تمرین استقلال، حرکت عجیب رحمتی و ناراحتی شفر از سؤال یک خبرنگار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید