گل السد به درستی مردود شد

به گزارش مجله نماشو، پنالتی پرسپولیس کاملا درست بود زیرا خطوط محوطه جریمه جزئی از محوطه جریمه پرسپولیس محسوب می شوند

گل السد به درستی مردود شد

به گزارش مجله نماشو ،رضا غیاثی کارشناس داوری درمورد نحوه قضاوت داور سریلانکایی در بازی پرسپولیس و السد گفت: مهمترین فاکتور این داور شجاعتش بود. دو صحنه مهم در این بازی رخ داد که او در هر دو صحنه تصمیم درست و شجاعانه ای گرفت. پنالتی پرسپولیس کاملا درست بود زیرا خطوط محوطه جریمه جزئی از محوطه جریمه پرسپولیس محسوب می شوند و خطای دروازه السدروی علیپور پنالتی بود و چون چالش بر سر توپ بود دادن کارت زرد به دروازه بان السد کافی بود.

وی درمورد گلی که السد قطر در دقایق پایانی مسابقه زد گفت: زمانی که توپ در اختیار دروازه بان است تا وقتی آن را با پا نزد متعلق به دروازه بان است و توپ ربای مهاجم السدخطا بود و گل السد به درستی مردود شد.

نوید مظظفری هم در مورد نحوه قضاوت داور سریلانکایی در بازی پرسپولیس و السد گفت: اگرچه این داور از نظر اسمی در بین داوران تاپ آسیا قرار نداشت اما قضاوت این بازی را به خوبی انجام داد و پرسپولیس

هیچ ضربه ای از داور مسابقه نخورد.

وی اضافه کرد: یاری داور مسابقه روی صحنه اعلام پنالتی به سود پرسپولیس تشخیصش عالی بود ضمن اینکه توجه داشته باشید که این مسابقه در زمین حریف برگزار می شد.

مظفری گفت:گلی که السد در اواخر مسابقه به پرسپولیس زد کاملاً خطا بود و مهاجم السد مرتکب خطا شد و این گل به هیچ عنوان درست نبود.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 15 بهمن 1397 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 116

به "گل السد به درستی مردود شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل السد به درستی مردود شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید