یحیی گل محمدی: خوشحالم بازیکنی از پدیده به تیم ملی دعوت نشده است، می ترسم زمانی مسائل حل گردد که کار از کار گذشته باشد

به گزارش مجله نماشو، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: می ترسم از روزی که مسائل ما حل گردد، اما کار از کار گذشته باشد.

یحیی گل محمدی: خوشحالم بازیکنی از پدیده به تیم ملی دعوت نشده است، می ترسم زمانی مسائل حل گردد که کار از کار گذشته باشد

به گزارش خبرنگار خبگرزاری خبرنگاران از مشهد، یحیی گل محمدی پس از برتری سه بر دو تیمش مقابل فولاد خوزستان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی گفت: اول تحت تاثیر پرس حریف قرار گرفتیم و نتوانستیم آنطور که باید و شاید از فضاها استفاده کنیم. آنها به خوبی پرس نموده و کار را برای ما سخت کردند.

وی اضافه نمود: نیمه دوم شرایط بهتر شد، از فضاها و شوت ها و پاس های عمقی استفاده کردیم. جریان بازی طوری شد که می خواستیم. خیلی سخت بود که در این بازی سنگین، دو بار عقب بیفتیم و بتوانیم آن را جبران کنیم. پنالتی حریف پنالتی نبود و نمی دانم زاویه اکبریان خوب بود یا نه، اما در این صحنه اشتباه کرد. اکبریان در جریان بازی، خوب قضاوت کرد و تنها اشتباهش همین پنالتی بود.

پس از پنالتی فولاد، توانستیم خودمان را به آنها تحمیل نموده و گل دوم و سوم را بزنیم. سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان با بیان این جمله اعلام کرد: بازیکنان ما نشان دادند که ذهن قوی و خوبی دارند، اینکه دو بار عقب افتادند، جبران کردند و پیروز هم شوند. حتی می توانستند گل چهارم را بزنند. از بازیکنانم تشکر می کنم که خیلی انرژی گذاشتند و حتی با مصدومیت بازی کردند تا بازی سنگین را با موفقیت پشت سر بگذاریم. باید از طرفدارانی که امروز آمده و حمایت مان کردند، تشکر کنم. باعث خوشحالی است که این همه طرفدار برای این بازی آمد و از تک تک آنها تشکر می کنم و امیدوارم بتوانیم این روند را با حمایت همه جانبه ادامه دهیم.

گل محمدی در واکنش به مسائل مالی تیمش و اینکه چقدر تأثیرگذار بوده است، گفت: بی تاثیر نبود. ما تمرینات کاملی نداشتیم. متاسفانه به دلیل مسائلی که وجود داشت، باعث شد تمرکز نداشته باشیم و اثرات آن را در نیمه اول دیدیم. مسائل باید زودتر حل گردد. می ترسم از روزی که مسائل حل گردد، اما کار از کار گذشته باشد. از این جریان می ترسم. مسئولان باید در این برهه از زمان که بازیکنان احتیاج به حمایت دارند، بیایند و پول ترزیق نمایند. نباید زمانی پول ترزیق گردد که کار از کار گذشته باشد. اگر بخواهیم روحیه برتری طلبی را از دست بدهیم، فایده ای نخواهد داشت. الان باید قدر تیم را بدانیم، الان وقت حمایت است، نه دو، سه هفته دیگر. شاید دیگر نتوانیم این روند را ادامه دهیم و مسئولان باید کوشش خود را بنمایند.

وی در رابطه با کارت زردهایی که بازیکنان پدیده در این دیدار دریافت کردند، توضیح داد: بازی امروز سنگینی بود و هیجانی هم گردیده بود. پس از پنالتی حریف دو سه بار کارت زرد گرفتیم. بازیکن وقتی می بیند پنالتی نبوده، از نظر روحی 0 روانی پایین می آید و حرکاتی انجام می دهد که در حالت عادی این کار را نمی کند. فکر می کنم تنها سعید صادقی را برای مرحله بعد نداشته باشیم، اما با این روند، قطعا در مراحل بعدی به مشکل می خوریم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در خصوص اینکه تیمش دو هفته دیگر باز هم با فولاد خوزستان این بار در لیگ برتر تقابل خواهد داشت، گفت: هر بازی شریط خودش را دارد. بازی صددرصد سخت تر از امروز خواهد بود، چون آنها شناخت بهتری از استادیوم و تیم ما خواهند داشت. بازی آینده با فولاد حتی مهمتر از امروز است. اعتبار و شخصیت مان را در لیگ بدست آورده ایم و باید آن را حفظ کنیم. بازی مهمی در پیش داریم.

گل محمدی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه بازیکنی از پدیده به تیم ملی دعوت نشد، گفت: خوشحالم کسی دعوت نشد، نتایجی که گرفتیم باید ادامه داشته باشد تا بازیکن به تیم ملی دعوت گردد. بازیکن نباید فکر کند دو سه بازی خوب نموده، باید به تیم ملی برود. بازیکن باید آنقدر خوب کار نموده تا مربی تیم ملی را وادار به دعوت به تیم ملی کند. اگر این روند مقطعی باشد، یک بازی خوب بوده، یک بازی خوب نباشد، درست نیست. بازیکنان باید آنقدر در مسابقات قوی باشد تا مربیان او را به تیم ملی دعوت نمایند.

وی در سرانجام گفت: فردا یک بازی تدارکاتی برگزار می کنیم و بازیکنان اصلی ریکاوری می نمایند. پس از آن، تمرینات دو روز تعطیل است و از سه شنبه کارمان را آغاز خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2683

به "یحیی گل محمدی: خوشحالم بازیکنی از پدیده به تیم ملی دعوت نشده است، می ترسم زمانی مسائل حل گردد که کار از کار گذشته باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یحیی گل محمدی: خوشحالم بازیکنی از پدیده به تیم ملی دعوت نشده است، می ترسم زمانی مسائل حل گردد که کار از کار گذشته باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید