17 باب گلزار شهدا در استان قزوین در حال مرمت و بازسازی است

به گزارش مجله نماشو، به گزارش خبرنگاران، غلامرضا حقایق پور مدیرکل بنیاد شهید استان قزوین به همراه حسن شکیب زاده مدیر روابط عمومی بنیاد روز شنبه با حضور در دفتر خبرنگاران استان قزوین از کوشش خبرنگاران این رسانه در اطلاع رسانی و ترویج فرهنگ شهادت تقدیر کرد.

17 باب گلزار شهدا در استان قزوین در حال مرمت و بازسازی است

غلامرضا حقایق پور دراین دیدار گفت:باورداریم که رسانه ها بعنوان رکن چهارم دموکراسی در آگاهی بخشی و ترویج فرهنگ دینی و شهادت تاثیرگزار هستند و ما نیز در رسیدن به اهداف خود به یاری شما نیازمندیم.

وی افزود: خوشبختانه همراهی رسانه های گروهی استان با فعالیتهای بنیاد شهید در سطح بسیار خوبی است بویژه خبرنگاران در انعکاس برنامه های شهدا نقش موثری داشته و امیدواریم این همکاری تداوم یابد.

حقایق پور یادآورشد: با وجود سه هزار شهید والامقام در استان توانسته ایم در ترویج فرهنگ شهادت اقدامات خوبی را انجام دهیم که در این راستا شایدتنها استانی هستیم که توانسته ایم همه وصیت نامه شهدای خود را جمع آوری و گردآوری کنیم.

17 مزار شهید در استان قزوین مرمت و ساماندهی می گردد

مدیرکل بنیاد شهید استان قزوین در ادامه گفت: ساماندهی مزار شهدا در همه شهرها و روستاهای استان در اولویت برنامه های این نهاد قرار گرفته است و هر سال کوشش می کنیم مرمت و ساماندهی مزار شهدا به صورت مستمر صورت گیرد.

وی اعلام کرد: 387 مزار شهید در مناطق مختلف استان قزوین داریم که سال جاری مرمت و بازسازی و ساماندهی 17 گلزار شهدا در دست اجراست.

حقایق پور به برگزاری کنگره سه هزار شهید استان قزوین هم اشاره کردو گفت: بنیاد شهید مسئول کمیته جمع آوری آثار شهداست و دراین زمینه همه اقدامات انجام گردیده و مسئله ای نداریم.

دیدار با 2220 خانواده شهید

وی افزود: دیدار با 2220 خانواده شهید در قالب 56 تیم از کارهایی است که در آستانه برگزاری کنگره سه هزار شهید استان انجام می گردد و این حرکت فرهنگی به عنوان کاری ماندگار ثبت و ضبط گردیده است.

مدیرکل بنیاد شهید استان قزوین اعلام کرد: با تفکیک برنامه های شهرستانی کوشش می کنیم دیدار با خانواده شهدا به صورت مستمر و منظم در سراسر استان در طول سال برگزار گردد.

حقایق پور همچنین با اهدا لوح از میترا بهرامی برای ارائه اثر از سوی خبرنگاران در چهارمین جشنواره رسانه ها و فعالان فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت که شایسته تقدیر گردیده بود تشکر کرد.

.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2466

به "17 باب گلزار شهدا در استان قزوین در حال مرمت و بازسازی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "17 باب گلزار شهدا در استان قزوین در حال مرمت و بازسازی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید