850 تابلوی فرسوده در شهر رفسنجان جمع آوری شد

به گزارش مجله نماشو، مرتضی صالحی دوشنبه شب در حاشیه تور رسانه ای بازدید از پروژه های شهرداری رفسنجان گفت: یکی دو ماه پس از استقرار شهردار جدید رفسنجان، معاونت حمل و نقل و ترافیک در شهرداری ایجاد شد.

850 تابلوی فرسوده در شهر رفسنجان جمع آوری شد

وی افزود: در شش ماه اول سال جاری 850 تابلوی فرسوده و خراب از سطح شهر رفسنجان جمع آوری و 650 تابلوی جدید در شهر نصب شده است.

مدیر واحد ترافیک شهرداری رفسنجان با بیان اینکه یکسری تابلوها کمبود داشتیم که خریداری شده و تا هفته آینده در شهر نصب می گردد، یادآور شد: در خصوص کمبود پارکینگ در سطح شهر نیز گزارشی به شورای شهر ارسال کردیم که در حال برنامه ریزی در این خصوص نیز هستیم.

صالحی ابراز داشت: قراردادی نیز برای تابلوهای راهنمای مسیر در شهر منعقد کردیم که از روز چهارشنبه هفته جاری کار شناسایی و نصب تابلوهای راهنمای مسیر در شهر آغاز می گردد که قرار است تا انتهای آذر ماه این پروژه به اتمام برسد.

گذرگاه فرهنگی در بلوار امام علی(ع) رفسنجان احداث می گردد

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری رفسنجان هم در تور رسانه ای بازدید از پروژه های شهرداری رفسنجان در جمع اصحاب رسانه گفت: گذرگاه فرهنگی بلوار امام علی(ع) با مساحت بالغ بر هشت هزار مترمربع در حال احداث است که به عنوان یک مجموعه فرهنگی دیده شده است.

نوید شریفی ادامه داد: در گذرگاه فرهنگی بلوار امام علی(ع) یکسری فرهنگسرا، آمفی تئاترهای روباز پیش بینی شده است و پیمانکاران آن کار را آغاز نموده و عملیات جدول گذاری آن از سمت میدان محمد رسول الله (ص) در حال اجرا است که پیش بینی می گردد این پروژه ظرف هشت ماه به اتمام برسد.

وی بیان نمود: 71 کوچه در حال آسفالت است و شهرداری با حداقل قیمت و 30 درصد همیاری مردم و مابقی آورده شهرداری، آماده آسفالت کوچه ها است و پیش بینی می کنیم تا سرانجام سال حدود یک میلیون مترمربع آسفالت در خیابانها و کوچه های رفسنجان انجام گردد.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری رفسنجان در ادامه با بیان اینکه خیابان موقوفه حاج باقر به متراژ هفت هزار مترمربع آسفالت شده و راستگرد میدان دولت نیز با متراژ هزار و 400 مترمربع آسفالت و بهره برداری رسید، مطرح کرد: حدود 85 درصد انجام عملیات جدولگذاری بلوار کوثر به طول سه هزار و 300 متر توسط معاونت عمرانی به اتمام رسیده و 9 هزار متر آسفالت آن به اتمام رسیده و ادامه بلوار نیز تا سرانجام سال به سرانجام می رسد. ضمن آنکه کاشت درخت و عملیات اجرای فضای سبز بلوار کوثر نیز در حال اجرا است.

شریفی بیان نمود: انتهای بلوار امام رضا از زیر سازی نامطلوبی برخوردار بود که شش هزار و 700 مترمربع زیرسازی آن را جمع و در حال اصلاح آن هستیم. همچنین جدولگذاری لاین شرقی این بلوار با هزار و 350 متر انجام و لاین غربی نیز ظرف چند روز آینده آغاز خواهد شد.

وی افزود: حدود چهار هزار مترمربع آسفالت دور میدان قدس نیز جمع آوری شده و لایه های بعدی آسفالت آن را آغاز خواهیم کرد.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری رفسنجان با اشاره به اینکه در ابتدای سال جاری آسفالت خیابان مطهری به متراژ 40 هزار مترمربع جمع آوری و با آسفالت جدید روکش شد، گفت: آسفالت باند دوم بلوار پسته با توجه به دسترسی به شهرکهای غرب رفسنجان و کلینیک سلامت و سایت دانشگاه به متراژ 16 هزار مترمربع انجام شد.

شریفی توضیح داد: سال گذشته عملیات عمرانی در شهرک مهر به سرانجام رسید و سال جاری نیز ورودی این شهرک به متراژ پنج هزار مترمربع آسفالت شد. همچنین ورودی شهرک شهرداری با متراژ سه هزار مترمربع به زودی آسفالت خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 اسفند 1397 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 134

به "850 تابلوی فرسوده در شهر رفسنجان جمع آوری شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "850 تابلوی فرسوده در شهر رفسنجان جمع آوری شد" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "850 تابلوی فرسوده در شهر رفسنجان جمع آوری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید