آخرین خبرها از شرایط کیم جونگ اون

به گزارش مجله نماشو، وزارت اتحاد کره جنوبی امروز، پنج شنبه گفت، هیچ نشانه غیرعادی در همسایه شمالی دال بر وخیم شدن شرایط جسمانی کیم جونگ اون وجود ندارد.

آخرین خبرها از شرایط کیم جونگ اون

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه آرتی، وزارت اتحاد کره جنوبی تاکید کرد، همسایه شمالی جشن های ملی را برگزار می کند و پیام هایی را به سوریه و کوبا می فرستد.

یک مقام این وزارتخانه تاکید کرد: ما هیچ علامت غیرعادی مشاهده نکرده ایم در حالیکه رسانه رسمی کره شمالی را زیر نظر داریم و سخنان بین رهبران، مکاتبات و مراسم های تولد و غیره در این کشور را رصد می کنیم.

مسؤول کره جنوبی با استناد به رسانه کره شمالی اشاره کرد، معمولا این کشور پیام های شخصی به تعدادی از رهبران جهان از جمله سوریه در روز شنبه، زیمبابوه در روز یکشنبه و کوبا در روز دوشنبه ارسال کرد.

به گفته این منبع، کره شمالی در میان حدس های رسانه های غربی درباره شرایط جسمانی کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی به صورت روتین و بدون هیچ اتفاق غیرعادی به امور می پردازد.

گزارش شبکه سی ان ان آمریکا تردیدهایی را درباره واقعیت شرایط جسمانی رهبر کره شمالی ایجاد کرد چراکه مدعی شد شرایط جسمانی کیم پس از عمل جراحی در شرایط خطرناکی است.

منبع: فرارو
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3776

به "آخرین خبرها از شرایط کیم جونگ اون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین خبرها از شرایط کیم جونگ اون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید