شروع ارسال پیامک به تایید شدگان طرح ملی مسکن از امروز

به گزارش مجله نماشو، معاون وزیر راه با اشاره به شروع ارسال پیامک به تایید شدگان طرح ملی مسکن، گفت: در این مرحله متقاضیان باید 30 تا 40 میلیون تومان آورده واریز نمایند. محمود محمودزاده اظهار کرد: پالایش ثبت نام نمایندگان طرح ملی مسکن هفته گذشته به سرانجام رسید که بر این اساس حدود 42 درصد از آن ها واجد شرایط نبوده و حذف شدند. وی در ادامه گفت: شروط حدود 58 درصد (140 هزار نفر) نیز تایید شده که از امروز به آن ها پیامک ارسال می گردد.

شروع ارسال پیامک به تایید شدگان طرح ملی مسکن از امروز

جهت دریافت خدمات قیمت بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

معاون وزیر راه و شهرسازی بیان نمود: این متقاضیان پس از دریافت پیامک با کد رهگیری وارد سامانه طرح ملی مسکن به نشانی tem.mrud.ir شده و اقدام به تکمیل مدارک خود می نمایند. بر این اساس این افراد به ادارات راه و شهرسازی استان ها مراجعه نموده و مدارک مربوط به سابقه سکونت و مستندات بارگذاری شده در سایت کنترل می گردد. وی هم چنین توضیح داد: براساس پایش انجام شده استان های اردبیل با 66 درصد، خوزستان با 64 درصد، سیستان و بلوچستان و کرمانشاه با 62درصد بیشترین درصد ثبت نام نمایندگان واجد شرایط بودند و استان های سمنان با 35 درصد، خراسان جنوبی 39درصد و مرکزی 41 درصد کمترین افراد واجد شرایط این طرح بودند.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه با بیان این که در استان تهران نیز 46.5 درصد از افراد ثبت نام نماینده واجد شرایط بودند، گفت: آورده متقاضیان در طرح ملی مسکن 30 تا 40 میلیون تومان بر اساس مساحت واحد است، ضمن این که 100 میلیون تومان وام به آن ها پرداخت خواهد شد. محمودزاده با اشاره به این که در شهرهای جدید 10 تا 15 درصد قیمت زمین از متقاضیان دریافت می گردد، گردش اقتصادی طرح ملی مسکن را 100 تا 120 هزار میلیارد تومان اعلام نمود. وی همچنین از امکان ثبت اعتراض افرادی اطلاع داد که پیامک تایید به آنها ارسال نمی گردد و در ادامه گفت: این افراد از اول اسفند می توانند با مراجعه به سایت طرح ملی مسکن نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام نمایند.

معاون وزیر راه و شهرسازی پیش تر، از ارسال پیامک به متقاضیان واجد شرایط طرح ملی مسکن از 14 بهمن اطلاع داده و گفته بود: اسامی این متقاضیان به ادارات کل، شرکت عمران و بنیاد مسکن اعلام شده است. وی تاکید نمود: بر اساس ابلاغیه ای نیز مقرر شده ادارات کل، شرکت عمران و بنیاد مسکن، آدرس مراجعه متقاضیان واجد شرایط در هر شهر را اعلام نمایند و در سامانه درج گردد.

منبع: ساختمانچی
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 4029

به "شروع ارسال پیامک به تایید شدگان طرح ملی مسکن از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ارسال پیامک به تایید شدگان طرح ملی مسکن از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید