آمادگی روسیه برای کاهش 14درصدی استخراج نفت

به گزارش مجله نماشو، روسیه موافق است که استخراج نفت در چارچوب کشورهای اوپک پلاس و سایر فراوری کنندگان نفت 14 درصد از سطح سه ماهه اول 2020 یعنی 1.6 میلیون بشکه در روز کاهش یابد.

آمادگی روسیه برای کاهش 14درصدی استخراج نفت

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگار گروه مالی خبرگزاری خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، نماینده وزارت انرژی روسیه در رابطه با نشست اوپک پلاس گفت: در صورتی که کاهش متناسب سهام سایر کشورها در فراوری کل اتفاق بیافتد، ما نیز آماده ایم که تا 1.6 میلیون بشکه در روز فراوری نفت را کاهش دهیم و این حجم کاهش ممکن است به سطح سه ماه اول 2020 مرتبط است.

روسیه پیشتر در مورد کاهش استخراج نفت توسط روسیه به میزان 14 درصد سه ماهه اول 2020 (11.3 میلیون بشکه در شبانه روز) اطلاع داده بود. بر اساس اطلاعات آمریکا، مکزیک، نروژ، کانادا و سایر کشورها ممکن است با حجم کلی 70 میلیون بشکه در شبانه روز به این معاهده وارد شوند.

اعضای اوپک پلاس و کشورهای استخراج کننده نفت باید 9 آوریل به صورت ویدئو کنفرانس جلسه تشکیل دهند. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه پیشتر بیان داشت که کاهش استخراج تنها با حضور سایر اعضا و از جمله آمریکا اتفاق می افتد.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3821

به "آمادگی روسیه برای کاهش 14درصدی استخراج نفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی روسیه برای کاهش 14درصدی استخراج نفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید