آمادگی شورای شهر اراک برای یاری به تیم فوتبال آلومینیوم

به گزارش مجله نماشو، ایرج رضایی، در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: سرانه بهداشت و درمان استان مرکزی به خصوص شهرستان اراک ناچیز است، در چنین شرایط پیشنهاد احداث بیمارستان دوم تأمین اجتماعی را ارائه دادم، اما هیچ اقدامی در این خصوص صورت نگرفت.

آمادگی شورای شهر اراک برای یاری به تیم فوتبال آلومینیوم

وی ادامه داد: اعضای شورای شهر اراک نمایندگان مردم هستند پس اگر درخواستی از مسئولین ارشد استانی می نمایند، بنابر خواسته های مردمی است که با مراجعه به شورا بیان شده است.

طرح های پارک های محله ای و میادین میوه و تره بار در بودجه 99 مصوب شد اما هنوز اجرایی نشده است

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اراک در خصوص طرح ها و برنامه های دیده شده در بودجه امسال که هنوز اجرایی نشده است، اعلام کرد: در بودجه امسال برای ساخت پارک های محله ای، منابع مناسبی در نظر گرفته شد اما هنوز قدمی در خصوص اجرای این مهم برداشته نشده است. از طرفی ساخت میادین میوه و تره بار در پنج منطقه شهری اراک در بودجه 99 مصوب شده بود که متأسفانه هنوز اجرایی نشده است.

رضایی تاکید نمود: سرپرست شهرداری اراک باید اجرای این بازارچه ها را در راستای ارائه ارزان قیمت میوه به شهروندان، هر چه سریع تر در دستور کار قرار دهد.

آلومینیوم اراک متعلق به مردم استان مرکزی است

دبیر شورای اسلامی شهر اراک، در بخش دیگری سخنان خود در خصوص شرایط تیم فوتبال آلومینیوم اراک، خاطر نشان کرد: درست است که تیم فوتبال آلومینیوم به اسم کارخانه آلومینیوم اراک است ولی این تیم متعلق به کل مردم استان مرکزی است. بنابراین برطرف سریع مسائل این تیم باید در اولویت قرار گیرد.

رضایی اضافه کرد: این اصل باید مد نظر گرفته گردد که در تیم داری فوتبال باید از نیروها بومی و دارای تعهد استفاده گردد تا از بروز آسیب های جدی جلوگیری به عمل آید. امروز با توجه به شرایط تیم فوتبال آلومینیوم از نمایندگان اراک در مجلس شورای اسلامی می خواهم تا به این مساله ورود نمایند و آسیب های به وجود آمده را به حداقل برسانند.

وی اظهار کرد: اگر مسائل تیم فوتبال آلومینیوم با یاری شورای شهر اراک قابل حل باشد این شورا از هیچ یاریی کوتاهی نخواهد کرد چرا که این تیم به دلیلی برای شادی شهروندان تبدیل شده و برای حفظ آن باید همه دست به دست هم دهند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3135

به "آمادگی شورای شهر اراک برای یاری به تیم فوتبال آلومینیوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی شورای شهر اراک برای یاری به تیم فوتبال آلومینیوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید