اطلاعیه شرکت مترو درباره فرونشست زمین در میدان صنعت

به گزارش مجله نماشو، به گزارش خبرنگاران شکت مترو تهران و حومه پیرو خبر منتشر گردیده از سوی برخی از رسانه ها در ارتباط با نشست بخشی از پیاده رو نزدیک ایستگاه مترو میدان صنعت در بخش شمالی خط هفت مترو تهران مراتب ذیل را به اطلاع می رساند :

اطلاعیه شرکت مترو درباره فرونشست زمین در میدان صنعت

حفره ایجاد گردیده در محدوده ایستگاه مذکور ، مساحتی در حدود 2/5 × 2/5 نشست نموده است و همکاران اجرایی مترو تهران و نهاد های ذیربط در حال آنالیز موضوع می باشند که ریشه این نشست چیست و آیا به مترو تهران ارتباط دارد یا خیر؟

این نشست هیچ گونه خسارتی به سازه های مرتبط با مترو را به دنبال نداشته است اما ظواهر امر نشان از آب شستگی خاک در این منطقه دارد.

ممکن است این نشست به دلیل آبیاری فضای سبز این محدوده بوده است، و یا اینکه لوله فاضلابی از این محل عبور نموده باشد که باعث فرو نشست گردیده باشد و یا هر عامل دیگری که همکاران اجرایی مترو تهران و نهاد های ذیربط در حال آنالیز موضوع می باشند اما تعیین است دلیل اصلی، ناشی از آب شستگی خاک در این محدوده می باشد.

درپایان ضمن تشکر از اصحاب رسانه برای پوشش خبری مناسب ، مترو تهران و نهاد های مربوطه ضمن رفع مشکل و پرکردن محل فرونشست ، به زودی منشا این اتفاق را برای پیشگیری از اتفاقات مشابه پیدا و رفع خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2646

به "اطلاعیه شرکت مترو درباره فرونشست زمین در میدان صنعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه شرکت مترو درباره فرونشست زمین در میدان صنعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید