افشاگری حشد شعبی از نقش آمریکا در حمایت تسلیحاتی از داعش

به گزارش مجله نماشو، حشد شعبی عراق امروز دوشنبه از نقش آمریکا در حمایت و کمک تسلیحاتی به عناصر گروه تروریستی داعش در خاک عراق پرده برداشت.

افشاگری حشد شعبی از نقش آمریکا در حمایت تسلیحاتی از داعش

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، یک منبع در حشد شعبی به سایت المعلومه گفت که نیروهای حشد سلاح های آمریکا در دست عناصر جنایتکار داعش در جزیره الخضر را رصد کرده اند.

وی افزود: پایگاه های آمریکا در خاک عراق عناصر تروریست را به سلاح های مورد نیازشان بویژه در کوهستان مکحول مجهز می کند.

این منبع گفت: آمریکایی ها از وجود پایگاههای نظامی خود در منطقه غربی عراق سوء استفاده کرده و اطراف آنها را مرز کشی کرده اند و جلوی هر فردی را برای نزدیک شدن به این مرزها می گیرند.

وی در اشاره به پناه دادن پایگاههای آمریکایی به عناصر تروریست گفت: عملیات حشد شعبی در تعقیب عناصر گروههای تروریستی اکثرا به مرزهای اطراف پایگاههای آمریکایی ختم می شود.

این منبع گفت: چناچه حشد شعبی از مناطق تحت کنترل نیروهای آمریکایی و مرزهایی که در اطراف پایگاه های خود ترسیم کرده اند، عبور کند، رویارویی مسلحانه با نیروهای آمریکایی مستقر در منطقه غربی بوقوع خواهد .

وی افزود: نیروهای آمریکایی به عناصر جنایتکار داعش در کوهستان مکحول کمک کرده اند و همچنان کمک های پشتیبانی از طرف نیروهای آمریکایی به دست آنها می رسد.

این منبع گفت: حشد شعبی در یکی از نبردها با عناصر گروه تروریستی داعش سلاح های آمریکایی را در دستان آنها رصد کرده است. این امر تایید می کند که تروریست ها کمک های تسلیحاتی آمریکایی و ادوات و تجهیزات برای حمله به حشد شعبی دریافت می کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 4074

به "افشاگری حشد شعبی از نقش آمریکا در حمایت تسلیحاتی از داعش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری حشد شعبی از نقش آمریکا در حمایت تسلیحاتی از داعش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید