اقامتگاه های گنبدی و لوکس در جنگل های آفریقا

به گزارش مجله نماشو، این گروه اقامتگاههای گنبدی و لوکس در جنگل های آفریقا که همانند یک شبکه به هم متصل هستند شبیه به قلعه های سنتی قبیله ماسایی ها در آفریقا ساخته شده اند که دارای تختخواب های عظیم و پنجره هایی از سقف تا کف می باشند که بخاری های چوبسوز دارند که در فصل سرد زمستان فضا را به خوبی گرم می نماید.

اقامتگاه های گنبدی و لوکس در جنگل های آفریقا

با تور آفریقای جنوبی ارزان یه جذابترین کشور قاره آفریقا سفر کنید، ترکیبی از سافاری های دلنشین و اقامت در هتل های لوکس را در این سفر پر هیجان تجربه کنید.

وسایل و مبلمان داخل خانه چوبی ساخته شده اند تا کمی حالت سنتی به خود بگیرند. درب خانه نیز چوبی طراحی شده اند.

اقامتگاههای گنبدی و لوکس در جنگل های آفریقا داری اتاق خواب های عظیم و حمام اختصاصی است و البته حمام این خانه های گنبدی بسیار لوکس و دیدنی ساخته شده است و همچنین دو سینک جداگانه برای دستشویی و استفاده از آبگرم نصب شده است.

در اتاق خواب های اقامتگاههای گنبدی و لوکس در جنگل های آفریقا پرتره های سیاه و سفید از مردمان قبیله ماسایی ها به دیوار آویزان است و سایر لوازم اتاق خواب کاملا مدرن و به روز است. شکل پنجره های این اتاق خواب ها باعث می گردد صبح که خورشید طلوع می نماید به خوبی خط افق و روشنایی روز از فراز تپه ها نمایان باشد. صبحانه را می توان در تراس چوبی بیرون اتاق ها خورد و چشم انداز زیبا از کوهستان و جنگل های اطراف - و گاها حیوانات وحشی که تردد می نمایند - را مشاهده کرد

این اقامتگاه های گنبدی و لوکس اثرات زیست محیطی نیز دارند و کاملا از انرژی خورشیدی تغذیه می شوند. بدنه این ساختار از مواد قابل بازیافت ساخته شده است و سقف گنبدی و کروی آنها باعث می شوند گرما و سرمای داخل محیط به خوبی تنظیم گردد.

البته فراموش نگردد که حیات وحش این منطقه شامل حیواناتی از جمله شیر ، پلنگ ، فیل ، بوفالو و کرگدن سیاه می گردد که در هر زمان از روز امکان روبرو شدن با آن ها وجود دارد.

منبع: گردشبان
انتشار: 26 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1049

به "اقامتگاه های گنبدی و لوکس در جنگل های آفریقا" امتیاز دهید

1 کاربر به "اقامتگاه های گنبدی و لوکس در جنگل های آفریقا" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقامتگاه های گنبدی و لوکس در جنگل های آفریقا"

1 دیدگاه

مرضیه 20 دی 1399

با تشکر از مقالتون من تونستم از مقاله شما با ذکر نام خودتون برای تحقیق دانشگاه استفاده کنم

پاسخ به مرضیه
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید