اقیانوس آرام با مهمان های خاص به روی آنتن شبکه دو می رود

به گزارش مجله نماشو، اقیانوس آرام که به طور اختصاصی برای نوجوانان طراحی شده، از این هفته از شبکه دوم سیما پخش می گردد.

اقیانوس آرام با مهمان های خاص به روی آنتن شبکه دو می رود

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی خبرنگاران؛هادی نعمت الهی کارگردان اظهار کرد:اقیانوس آرام که به طور اختصاصی برای نوجوانان طراحی شده، از این هفته از شبکه دوم سیما پخش می گردد.

وی اضافه کرد:اقیانوس آرامکه سال گذشته به صورت زنده پخش می شد، در سری دوم با تغییر فضا به سمت موضوعات مختلف نوجوانانه رفته و کوشش می نماید در همکلامی با نوجوان های مختلف، آسیب ها و چالش های این رده سنی حساس را مورد آنالیز قرار دهد.

کارگردان اقیانوس آرام اعلام کرد:فصل دوم اقیانوس آرام که نسبت به فصل قبلی خود تغییراتِ زیادی داشته، در سه بخش اصلی و چند آیتم میانی پخش می گردد.

وی اعلام کرد:اولین بخش و جذاب ترین قسمت برنامه، حضور مهمانی است که به دعوت بچه ها به برنامه می آید و برایشان قصه نوجوانی اش را تعریف می کند.

نعمت الهی اعلام کرد: این بخش به صورت استندآپ، اما نه استندآپ کمدی اجرا می گردد. مهمانان این بخش کسانی هستند که بچه ها پذیرفته اند قصه نوجوانی شان می تواند الگوی خوبی برایشان باشد؛ کسانی از میان فوتبالیست ها، هنرمندان، دانشمندان، نویسندگان و… که با آنالیز جوانب مختلف انتخاب شده اند.

وی در شرح بخش دوم و سوم برنامه گفت: در بخش دوم برنامه نوجوانان حاضر در استودیو نسبت به قصه مهمان واکنش نشان می دهند و سوالات شان را می پرسند. در بخش سوم برنامه نیز یک مهمان نوجوان به برنامه خواهد آمد که او نیز توسط خود بچه ها انتخاب شده است. این مهمان هم سن و سال بچه هاست و اتفاقا قرار نیست نوجوان عجیبی باشد که مثلا المپیادی است یا 10 عدد را می تواند ذهنی با هم ضرب بکند! بلکه این نوجوان کسی مانند اغلب نوجوان هاست که فقط بیشتر از دیگران به خودش باور داشته و توانسته کار مهمی انجام بدهد.

این کارگردان تلویزیون در شرح میهمانان خاص بخش سوم برنامه هم اعلام کرد: در میان مهمان های بخش سوم، باز هم میزبان یک نوجوان دیگر خواهیم بود که او هم توانسته با اتکای به خود کار های بزرگ انجام بدهد. مثلا در بین این مهمان های خاص می توان به نوجوانی اشاره نمود که توانسته به تنهایی یک اسلحه فراوری کند؛ یا نوجوانی دیگر که در زمین کشاورزی کارآفرینی و برای چندین نوجوان دیگر اشتغال ایجاد نموده است. همچنین نوجوان غیور دیگری داریم که با وجود سن کم در سرپل ذهاب مشغول ساخت خانه شان است و ....

نعمت الهی در سرانجام با اشاره به برنامه های معدودی که در تلویزیون برای مخاطب نوجوان ساخته شده، گفت: شاید بعد از برنامه موفق نیم رخ که در انتهای دهه هفتاد از تلویزیون پخش شد، اقیانوس آرام اولین برنامه ای باشد که به طور اختصاصی برای نوجوانان در مورد آن ها ساخته شده است. لازم به ذکر است؛اقیانوس آرام محصول مرکز اوج کودک و نوجوان به کارگردانی هادی نعمت اللهی و تهیه کنندگی وحیدملتجی و مجری طرح امیر شکرچی زاده، از این پس هر هفته در روز های چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه از ساعت 21 روی آنتن شبکه دوم سیما می رود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2852

به "اقیانوس آرام با مهمان های خاص به روی آنتن شبکه دو می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقیانوس آرام با مهمان های خاص به روی آنتن شبکه دو می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید