انتقاد خداداد عزیزی از کری خوانی وزیر ارتباطات، با یک باخت فرهاد را نکُشید!

به گزارش مجله نماشو، مهاجم اسبق تیم ملی ایران با بیان اینکه کُری خوانی وزیر قشنگ نیست گفت: وقتی یک نفر وزیر می گردد، وزیر همه مردم از جمله استقلالی ها است.

انتقاد خداداد عزیزی از کری خوانی وزیر ارتباطات، با یک باخت فرهاد را نکُشید!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، خداداد عزیزی که در فضای مجازی چند روزی نیش های مخاطبان را به دلیل حضور در برنامه خندوانه تحمل کرد حالا درباره وقایع اتفاق افتاده در دربی پایتخت صحبت می نماید:

*همانطور که خیلی از کارشناسان گفتند، بازی بار فنی بالایی نداشت. با توجه به اینکه هر دو تیم بالای جدول قرار داشتند و اختلاف امتیازشان زیاد نبود، دربی حساس شد، همین مسئله از جذابیت فنی بازی کم کرد. استقلال در نیمه اول بهتر بازی کرد، اما در مجموع دربی کیفیتی نداشت و موقعیت های آنچنانی ندیدیم و بیشتر درگیری های فیزیکی بود. یک لحظه بازیکن به خاطر شرایط و فشار بازی کنترل خودش را از دست می دهد. تعدادی هم تحت تأثیر جو قرار می گیرند.

*در فضای مجازی هستم، اما نه فعالیتی دارم و نه نظری می دهم. کُری خوانی وزیر قشنگ نیست. وقتی یک نفر وزیر می گردد، وزیر همه مردم از جمله استقلالی ها است. درست است که وزیر ارتباطات عقیده شخصی اش را گفته، اما قشنگ نیست وزیر این گونه کُری بخواند. او جزو هوادار خاص محسوب می گردد. شاید وزرای دیگر استقلالی باشند، آما آنها نیز اینگونه کُری می خوانند؟ متأسفانه فضای مجازی مسموم است و یک عده نیز آغاز به پاسخ دادن و بی احترامی می نمایند. وقتی وزیر کُری می خواند، عده ای توهین می نمایند و ناسزا می دهند. فرهاد مجیدی سرمربی تیم استقلال است و طبیعتا پاسخ کُری را می دهد. وقتی یک نفر کری می خواند، باید هم منتظر پاسخ باشد.

*با یک شکست نباید مجیدی را کُشت. او در بازی های گذشته در لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی خوب نتیجه گرفت. درست است که اینجا استقلال است، اما نتایج مجیدی بد نبوده است. نباید به خاطر باخت در دربی سر یک نفر را ببُرند. البته مدیران ما از کشورهای عربی بدتر شده اند و مدام سرمربی تغییر می دهند. در دربی آنچنان اختلافی بین دو تیم نبود و با این حال اعتقاد دارم استقلال در نیمه اول بهتر بازی کرد، اما پرسپولیس از موقعیتش استفاده کرد و بازی را برد.

*هنوز نمی توان درباره عملکرد عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال قضاوت کرد. عده ای حمله می نمایند، اما باید زمان بگذرد. چیزی از انتخاب رئیس جدید فدراسیون نگذشته است. اوضاع فدراسیون بهم ریخته است و به قول علی کفاشیان اعضای جدید مردابی تحویل گرفته اند و هیچ چیزی از آن باقی نمانده است. حکم دستیار ویلموتس هم آمده که شاهکار آقایان در دوره قبل است. جالب است از آنها تعدادی همچنان هستند و در جاهای دیگر کار می نمایند!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1744

به "انتقاد خداداد عزیزی از کری خوانی وزیر ارتباطات، با یک باخت فرهاد را نکُشید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد خداداد عزیزی از کری خوانی وزیر ارتباطات، با یک باخت فرهاد را نکُشید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید