انسداد 10 جاده به دلیل نبود ایمنی

به گزارش مجله نماشو، مدیر مرکز مدیریت راههای کشور از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده های پل فردیس و گرم دره خبر داد و گفت: در جاده شهریار - تهران محدوده شهرقدس ترافیک سنگین داریم.

انسداد 10 جاده به دلیل نبود ایمنی

به گزارش خبرنگاران، علی اکبر آشوری در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

انسداد جاده فرعی شمشک-دیزین و محور پونل - خلخال

وی با اشاره به انسداد 10 جاده به دلیل نبود ایمنی، گفت: در حال حاضر جاده شهداد-نهبندان، محور وازک-بلده در مازندران، محور سروآباد-پاوه و جاده پونل - خلخال، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور همچنین از انسداد جاده فرعی شمشک-دیزین، محور خرم آباد-پلدختر و محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، به دلیل نبود ایمنی خبر داد و افزود: در حال حاضر جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور گنج نامه-تویسرکان و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود نیز مسدود است.

افزایش ترافیک جاده ها

آشوری افزود: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات حاصل از 2279 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 3.2 درصد افزایش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 17.8 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 14 تا 15 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

ثبت 104 هزار تردد در آزادراه کرج-تهران در شبانه روز گذشته

وی بیان داشت: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 104 هزار و 523 تردد، آزادراه تهران-کرج با 98 هزار و 328 تردد و آزادراه قزوین-کرج با 93 هزار و 637 تردد ثبت شد.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- تهران و جاده شهریار-تهران

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور شرح داد: در حال حاضر در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در راستا رفت و برگشت تردد روان است.

آشوری از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده های پل فردیس و گرمدره خبر داد و گفت: در جاده شهریار - تهران محدوده شهرقدس ترافیک سنگین داریم.

بارش باران در جاده های استان های خراسان جنوبی و کرمان

مدیر مرکز مدیریت راه ها با اشاره به بارش باران در برخی از محورهای استان های خراسان جنوبی و کرمان از راننده های جاده های کوهستانی و برفگیر خواست، حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند و پیش از رسیدن به جاده های برفی زنجیر چرخ را نصب کنند .

وی افزود: در محورهای تهران - شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3343

به "انسداد 10 جاده به دلیل نبود ایمنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انسداد 10 جاده به دلیل نبود ایمنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید