آشنایی با غرفه های اصلی نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس

به گزارش مجله نماشو، در تمام جهان رویدادهای مختلفی برای صنعت چاپ و بسته بندی برگزار میشود، ولی مهمترین این رویدادها نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس میباشد که سالانه تجاری از سراسر جهان را در این رویداد میزبانی میکند.

آشنایی با غرفه های اصلی نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس

نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس

نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس که به واژه و نام ALL4PACK نیز در جهان شناخته شده می باشد سال جاری در تاریخ 5 اذر ماه در سال 1397 برگزار می گردد و به مدت سه روز یعنی تا تاریخ 8 اذر ماه ادامه دارد.

نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس 2018 در حقیقت فضایی ست که تمامی محصولات چاپی و همچنین بسته بندی و وسایل مربوط به آن مانند وسایل برای پردازش در آن رونمایی شده و بازاری برای فروش آن ها می باشد. این نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس فرصتی فوق العاده برای کسانی ست که در این عرصه فعالیت دارند.

مواردی که در این نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس ارائه می گردد:

موارد بسکمک که با موضوع مرتبط می باشد در نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس ارائه می شوند. از جمله این موارد وسایل مربوط به پردازش و بسته بندی محصولات، مواد اولیه مربوط به چاپ و بسته بندی، مواد پلاستیکی مربوط، ماشین ها و وسایل چاپ و کد نویسی، بسته بندی هایی که از فرایند چاپ هستند، بسته بندی و ظرف هایی از جنس های مختلفی مانند چوب و یا پلاستیک و...می توان اشاره نمود. نکات مهم برای شرکت در نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس را در این مقاله بخوانید.

نقاط قوت این نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس

نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس در حقیقت ترکیبی از دو نمایشگاه می باشد و اسم این نمایشگاه یعنی ALL4PACK نیز از همین جهت انتخاب شده و به معنای همه چیز در بسته بندی می باشد. نمایشگاه چاپ و بسته بندی یک نمایشگاه دوسالانه می باشد که در این نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس نزدیک به 100000 نفر که در حرفه خود تبحر دارند و حرفه ای هستند شرکت می کنند و نوآوری های این صنعت را که به نمایش گذاشته می گردد ببنند و استفاده کنند. در حقیقت نمایشگاه چاپ و بسته بندی تجمعی از حرفه ای ترین افراد در جهان و همچنین به روز ترین تکنولوژی در این صنعت می باشد.

چرا باید در این نمایشگاه شرکت کرد؟

در این نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس 1500 غرفه وجود دارد که شامل هر قشر از این صنعت می باشد. با شرکت در این نمایشگاه علاوه بر استفاده از نوآوری های به روز و همچنین آگاهی از فرایند و بازار جهانی می توانید با افراد حرفه ای و همجنین متخصص جلساتی داشته باشید تا بتوانید کار خود را ارتقا بدهید و از تجربه های این افراد استفاده نمایید.

جالب است بدانید که در حدود 96500 نفر از این نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس برای ماشین ها و نواوری ها دیدن می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله اطلاعات کلی نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس را بخوانید.

افرادی که از این نمایشگاه دیدن می کنند

طبق اماری که بنا بر نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس دوره های قبل ارائه شده است معین شده است که در حدود 35 درصد از بازدید کننده های این نمایشگاه بازدیدکنندگانی بین المللی و جهانی بوده،78 درصد نیز فعالان در بازار و فروش و خرید این اقلام هستند همچنین از بین افراد نیز 39 درصد از جمعیت افراد ویژه هستند که تنها از این نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس دیدن می کنند نه هیچ نمایشگاه دیگر!

بیشتر افرادی که از نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس دیدن می کنند از کشورهایی مانند آلمان، انگلیس، سوییس و هلند و اسپانیا می باشند. همچنین 12 هیئت رسمی نیز در این نمایشگاه از کشورهایی مانند ژاپن و روسیه و... شرکت دارند.

قسمت های مختلف نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس

همان طور که می دانید در نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس بسته بندی مواد غذایی نیز مطرح می باشد. در حدود 9 درصد بسته بندی مواد غذایی در بین غرفه های این نمایشگاه موجود است. همچنین 13 درصد وسایل و دستگاه های مواد غذایی و مربوط به کشاورزی،9 درصد برای بسته بندی و 9 درصد برای دستگاه های بسته بندی محصولات سلامتی و مربوط به زیبایی، 9 درصد دستگاه های مربوط به جابه جایی، 6 درصد نوشیدنی ها،6 درصد وسایل مربوط به چند صنعت، 6 درصد مواد خام مربوط به این صنعت 5 درصد نیز چاپ و بسته بندی و دیگر موارد می باشد.

اگر می خواهید تا از این نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس دیدن کنید و مرتبط به کار شما نیز می باشد تورهایی مربوط به این نمایشگاه موجود می باشد که می توانید از آن ها برای بازدید از این نمایشگاه کمک بگیرید. این تور ها علاوه بر هموار کردن راستا شما برای بازدید از این نمایشگاه شما را در رزرو و انتخاب محل اقامت و هتل، وعده های غذایی و همچنین رفت و امد کمک می کنند. بنا براین اگر بار اولی ست که به شهر پاریس می خواهید سفر کنید و آشنایی زیادی با این شهر و همچنین نحوه برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس ندارید حتما به شما این پیشنهاد را می کنیم که برای سفر به این شهر و همچنین بازدید از این نمایشگاه حتما از تور های مسافرتی مربوطه استفاده نمایید.

منبع: گیلوا گشت پارسیان
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3217

به "آشنایی با غرفه های اصلی نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با غرفه های اصلی نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید