بزرگ ترین دفتر آسیایی فیسبوک در سنگاپور افتتاح شد ، 1 هزار کارمند ، 3 هزار واحد کاری مجزا (تور ارزان سنگاپور)

به گزارش مجله نماشو، تیم آسیایی فیسبوک به ستاد نو و بزرگ این شرکت در سنگاپور نقل مکان خواهند کرد. چرا که این غول شبکه های اجتماعی میخواهد امپراطوری خود را در منطقه آسیا توسعه دهد.

بزرگ ترین دفتر آسیایی فیسبوک در سنگاپور افتتاح شد ، 1 هزار کارمند ، 3 هزار واحد کاری مجزا (تور ارزان سنگاپور)

همراه ما باشید تا با تور ارزان سنگاپور از توسعه‌یافته ترین کشور آسیا دیدن کنید.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب به نقل از سی نت، فیسبوک برنامه های گسترده ای برای رشد در منطقه آسیا و اقیانوسیه دارد.بر همین اساس صبح امروز فیسبوک گفت حضور در دفتر نو و بزرگ خود در سنگاپور را جشن بگیرد.

درواقع فیسبوک در حال حرکت به سمت ساختمان نو است که بیش از 260 هزار فوت مربع مساخت دارد.تیم های سنگاپوری و منطقه ای که شامل حدود 1 هزار نفر می گردد در این فضا مستقر می شوند و احتمالا تا 3 هزار ایستگاه کاری را سرپرستی خواهند کرد .

معاون فیسبوک در آسیا و اقیانوسیه، دان نوری، در یک سخنرانی در این خصوص گفت: این فضا نخستین مرکز اشتراک گذاری اطلاعات فیسبوک در آسیا خواهد بود. بر اساس داده های اولیه، فیسبوک برای راه اندازی این مرکز بیش از 1 میلیارد دلار هزینه نموده است.

افزون بر این ها فیسبوک اعلام نموده که به زودی دومین مرکز نوآوری های خود را در سنگاپور راه اندازی خواهد نمود. نوری در این خصوص می گوید: آسیا و اقیانوسیه به برای فیس بوک بسیار مهم است. از 2/2 میلیارد نفر که به صورت ماهانه کاربر ما هستند، بیش از894 میلیون نفر در آسیا و اقیانوس آرام حضور دارند.

وی اضافه کرد: سنگاپور برای رشد مداوم ما در منطقه بسیار مهم است و ما افتخار می کنیم که با بخش های دولتی و عمومی سنگاپور همکاری داریم و البته شرکای حرفه ای و ارزشمندی را به دست آورده ایم.

منبع: انتخاب
انتشار: 4 دی 1401 بروزرسانی: 4 دی 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 5177

به "بزرگ ترین دفتر آسیایی فیسبوک در سنگاپور افتتاح شد ، 1 هزار کارمند ، 3 هزار واحد کاری مجزا (تور ارزان سنگاپور)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگ ترین دفتر آسیایی فیسبوک در سنگاپور افتتاح شد ، 1 هزار کارمند ، 3 هزار واحد کاری مجزا (تور ارزان سنگاپور)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید