بیل گیتس گوشی اندروید را به آیفون ترجیح می دهد

به گزارش مجله نماشو، بیل گیتس در یک مصاحبه فاش کرد دستگاه های اندروید را به آیفون ترجیح می دهد زیرا آنها در خصوص ارتباط با نرم افزار انعطاف پذیرتر هستند.

بیل گیتس گوشی اندروید را به آیفون ترجیح می دهد

بیل گیتس، یکی از بنیانگذاران مایکروسافت یک جلسه پرسش و پاسخ صوتی در اپلیکیشن کلاب هاوس برگزار کرد. او طی این جلسه توضیح داد که همچنان موبایل اندروید را به آیفون را ترجیح می دهد. به گفته او تولید کنندگان دستگاه های اندروید در خصوص یکپارچه سازی نرم افزار انعطاف پذیرتر عمل می کنند.

او در گفتگویی با اندرو رأس سورکین (خبرنگار آمریکایی) در این اپ شرکت و درباره استفاده از سیستم اندروید درگذشته صحبت کرد. سورکین از او سوال کرد که آیا علاقه اش به دستگاه های اندروید تغییر کرده است یا خیر، زیرا اپلیکیشن کلاب هاوس فقط روی سیستم iOS فراهم است.

بنیانگذار مایکروسافت در پاسخ توضیح داد که هنوز هم اندروید را ترجیح می دهد اما برای انجام برخی کارها از آیفون استفاده می کند. دلیل گیتس برای استفاده از اندروید آن است که بیشتر اوقات تولید کنندگان نرم افزار مایکروسافت را به طور پیش فرض روی دستگاه ها نصب می کنند.

او در این باره گفت: من در حقیقت از یک موبایل اندروید استفاده می کنم. چون می خواهم همه چیز را تحت کنترل داشته باشم. گاهی اوقات از آیفون ها هم استفاده می کنم، اما دستگاهی که همیشه همراهم می برم، مجهز به اندروید است.

برخی از تولید کنندگان دستگاه های اندروید نرم افزار مایکروسافت را به طور پیش فرض روی آنها نصب می کنند و این کار مرا راحت تر می کند. آنها در خصوص چگونگی ا رتباط نرم افزار با سیستم عامل انعطاف پذیرتر عمل می کنند. در نهایت من هم به استفاده از چنین دستگاهی عادت کرده ام.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3149

به "بیل گیتس گوشی اندروید را به آیفون ترجیح می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیل گیتس گوشی اندروید را به آیفون ترجیح می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید