تاجر شتر گزینه مدیرعاملی پرسپولیس شد

به گزارش مجله نماشو، تهران (پانا) - مالک پیشین باشگاه ملوان که ظاهرا در امر صادرات شتر هم فعالیت داشته و مدعی خرید تیم های زیادی از جمله داماش و پرسپولیس بوده دوباره کاندیدای مدیریت در پرسپولیس شده است.

تاجر شتر گزینه مدیرعاملی پرسپولیس شد

به گزارش خبرورزشی، در جلسه مجمع که با حضور سه وزیر اقتصادودارایی، دادگستری و ورزش وجوانان برگزار می گردد، جمع بندی خواهد شد که جلسه مجمع پس از ملاقات استقلال-پرسپولیس برگزار گردد و پس از تقویت هیات مدیره، نسبت به انتخاب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اقدام خواهد شد.

این اظهارات حمید سجادی، وزیر ورزش وجوانان قبل از دربی سرخابی هاست آن هم در روزهایی که پرسپولیسی ها فشار زیادی به وزیر می آورند که زودتر تکلیف کادر مدیریتی را معین کند.

او آن موقع راه چاره را در انداختن توپ به زمین هیات مدیره فعلی انداخت و گفت منتظر است آنها نظرشان را ارائه دهند و خیلی زود هم هیات مدیره گفت گزینه اش صدری است و از آنجاکه سرپرست فعلی باشگاه گزینه مدنظر وزارت نیست، حکم مدیریت هم برای صدری صادر نشد با این حال تا الان که مدت زیادی از دربی می گذرد هم خبری از معرفی مدیرعامل تازه قرمزها نیست.

در طول هفته های اخیر گزینه های مختلف وزارت ورزش وجوانان (محمدرضا داورزنی رئیس فعلی فدراسیون والیبال، علی شجاعی رئیس پیشین فدراسیون تیراندازی باکمان، رضا درویش مدیرعامل پیشین سایپا و بهرام رضاییان عضو فعلی هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و مدیرعامل پیشین پارس جنوبی جم) بودند که همگی نیز مورد تایید نهاده شد اما مذاکرات وزارت ورزش برای پیدا کردن گزینه مناسب همچنان ادامه دارد. تازه ترین گزینه سئول نشینان هم سیروس محجوب است.

مالک پیشین باشگاه ملوان که ظاهرا در امر صادرات شتر هم فعالیت داشته و مدعی خرید تیم های زیادی بود، از داماش و پرسپولیس گرفته تا سهام نیوکاسل انگلیس! کوشش های او برای مالکیت تیم های مختلف البته موفقیت آمیز نبود چون ظاهرا از او ضمانت بانکی خواسته بودند و از دادنش امتناع می کرد و حالا کوشش دوباره ای دارد تا نه مالک که مدیرعامل پرسپولیس گردد.

منابع مطلع در وزارت ورزش می گویند محجوب وعده های اقتصادی خوبی به وزیر ورزش داده تا او را مجاب کند که به جایگاه مدیرعاملی برسد و از آنجاکه قرمزها با مسائل عدیده اقتصادی روبرو هستند ظاهرا هرکسی بتواند پول خوبی به باشگاه تزریق کند شانس بیشتری برای حضور در کادر مدیریتی باشگاه دارد و ماجرای انتخاب مدیرعامل تازه بیشتر شبیه یک مزایده شده است.

البته محجوب سوابق خوبی در عمل به وعده ها ندارد و در زمان مدیریت عباس انصاری فرد هم توافق هایی برای اسپانسری داشت که به پایان نرسید و مشابه این مسائل در باشگاه های دیگر ازجمله ملوان نیز تکرار شد. از آنجاکه او ظاهرا علاقه ای به دادن ضمانت بانکی هم ندارد بعید است مدیران وزارت بخواهند مدیرعاملی تیم پرطرفدار و البته پرحاشیه پرسپولیس را به او بدهند مگر اینکه زیاد کارنامه او در فوتبال ایران را آنالیز نکرده باشند!

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 5026

به "تاجر شتر گزینه مدیرعاملی پرسپولیس شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاجر شتر گزینه مدیرعاملی پرسپولیس شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید