تسهیلات اشتغال با رعایت مزیت نسبی شهرستان ها پرداخت گردد

به گزارش مجله نماشو، به گزارش خبرنگاران، ایوب درویشی در جلسه اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری اظهار کرد: دستگاه ها در مرحله نخست چندان از آمادگی و هماهگی لازم برای اجرای این طرح که دولت بر اجرای آن برای یاری به روند اشتغالزایی تهیه نموده تاکید دارد، برخوردار نبودند.

تسهیلات اشتغال با رعایت مزیت نسبی شهرستان ها پرداخت گردد

وی افزود: دستگاه ها باید در مرحله دوم با تقویت و افزایش نظارت کمیته ها کیفیت بخشی به پروژه های اشتغالزایی که از تسهیلات کم بهره استفاده می نمایند را در دستور کار قرار داده و باعث ایجاد اشتغال پایدار شویم.

معاون استاندار ایلام تاکید نمود: 121 میلیارد تومان در مرحله نخست تسهیلات اشتغالزایی روستایی به استان ایلام ابلاغ شد که خوشبختانه بطور کامل جذب شد.

درویشی گفت: هر شهرستانی ویژگی ها و مزیت ها خود را دارد پس باید این موضوع در تصویب طرح هالحاظ و پروزه هایی که توجیه فنیی و کارشناسی مطابق با احتیاج هر شهرستان را دارند، تصویب شوند.

وی افزود: افرادیکه توان اجرای پروژه های اقتصادی و اشتغالزایی دارند با مراجعه به ادارات نسبت به انتخاب پروژه های معرفی گردیده توجیه دار و دارای اشتغالزایی پایدار اقدام نمایند و دستگاه های اجرایی و فرمانداران نیز وظیفه دارند طرح های بی نام را صادر و به اشخاص اهلیت دار ارجاع دهند.

معاون اقتصادی استاندار ایلام تاکید نمود: باید در کنار فراوری به بخش توزیع نیز توجه داشته و به مهارت آموزی به متقاضیان در این راستا توجه ویژه کرد و از آموزش های سازمان فنی و حرفه ای و معرفی نیروهای آماده بکار به کارگاه ها و واحدهای فراوریی بهره برد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2494

به "تسهیلات اشتغال با رعایت مزیت نسبی شهرستان ها پرداخت گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسهیلات اشتغال با رعایت مزیت نسبی شهرستان ها پرداخت گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید