تمرکززدایی موجب کاهش فساد اداری می گردد

به گزارش مجله نماشو، به گزارش خبرنگاران، رحیم شهرتی فر در آئین تودیع و معارفه رییس اداره امور شعب بانک ملی در آذربایجان شرقی، با بیان اینکه مسائل و ظرفیت های متفاوتی در استان ها وجود دارد، گفت: از توانمندی های منطقه ای برای تقویت نظام بانکی باید استفاده کرد.

تمرکززدایی موجب کاهش فساد اداری می گردد

وی با تاکید بر اینکه آذربایجان شرقی با توجه به پیشینه و بدنه اقتصادی، توان هم فکری در مسائل بانکی در سطح ملی را دارد، افزایش حدود اختیارات استان را خواستار شد.

وی بازبینی اختیارات شورای هماهنگی بانک های استان را ضروری دانست و گفت: نقش بانک ملی باید پررنگ تر گردد.

شهرتی فر با اشاره به پیشینه فعالیت بانکی و شکل گیری بانک ملی در کشور، اعلام نمود: در دوران مشروطه یکی از آرمان های روشن فکران و آزادی خواستار کشور، رهایی از استقراض خارجی بود و در نخستین جلسه شورای ملی پس از مشروطه موضوع تشکیل بانک ملی مطرح شد.

وی با بیان اینکه در زمان حاضر خائنانی در قالب کارشناس، دولت را به خاطر شرایط موجود متهم می نمایند و کسی هم پاسخگو نیست، گفت: جنگ روانی در کنار جنگ اقتصادی رویکرد دشمنان است و این در حالی است که با امیدآفرینی باید از گردنه های پر پیچ و خم عبور کنیم.

در این آئین از خدمات محمد سلطانی قدردانی و عادل غلامی به عنوان رییس جدید اداره امور شعب بانک ملی در آذربایجان شرقی معرفی گردید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2562

به "تمرکززدایی موجب کاهش فساد اداری می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرکززدایی موجب کاهش فساد اداری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید