حیوان آزاری روی آنتن زنده و خشم بینندگان

به گزارش مجله نماشو، یک مجری زن در برنامه زنده تلویزیونی، روباهی را با زور و اعمال خشونت صید کرد تا به خیال خود شجاعتش را به مخاطبان ثابت کند. در پی این اتفاق برنامه این مجری جنجالی تلویزیون مصر تعلیق و شبکه پخش کننده به عذرخواهی از بیننده ها وادار شد.

حیوان آزاری روی آنتن زنده و خشم بینندگان

به گزارش ایسنا، ریهام سعید، مجری مصری که برنامه دختران خوب را روی آنتن دارد، این پنجمین باری است که کار های غیرمتعارف و گاه ناشایستی انجام می دهد و باعث می گردد تا شورای عالی رسانه مصر، برنامه اش را تعلیق و متوقف کند.

ریهام سعید پس از توقف یک ساله برنامه اش در پی اعتراض مخاطبان، این بار بازگشته بود تا فصل دوم را به روی آنتن ببرد، اما این مجری مصری نشان داد که نه تنها قصد تغییر ندارد بلکه در فصل جدید دست به کار های ناشایست تری هم می زند.

او در تازه ترین اقدامش در برنامه ای که موضوعش صید حیوانات بود، نوعی روباه قرمز را مورد آزار و اذیت قرار داد و با زور به حیوان دستبند زد تا در طول برنامه زنده از دست او فرار نکند!

روباه بی پناه که دوربین های تلویزیونی به صورتش نزدیک شده بودند، در برابر چشمان متعجب مخاطبان دست و پا زده، با سختی و عجز کوشش می کرد و با نگاهی ملتمسانه به دوربین چشم دوخته بود.

این مجری مصری گفته است که قصد داشته شکار حیوانات وحشی را مرحله به مرحله و به صورت زنده به مخاطبانش آموزش دهد. او گفته می خواسته اولین کسی باشد که این نوع برنامه ها را از شبکه ای عرب زبان پخش می نماید.

مخاطبان در شبکه های اجتماعی این ویدیو را دست به دست نموده و خواهان مجازات این مجری شده اند. آن ها با استناد به ماده 28 قانون محیط زیست مصر که آزار و و اذیت و شکار حیونات را جرم دانسته و فرد خاطی را متحمل جریمه نقدی و زندان می نماید، این مجری زن را محکوم به حیوان آزاری نموده اند.

جمعیت های حامی حقوق حیوانات و وزیر محیط زیست مصر هم نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و در پی شکایت از ریهام سعید هستند. پس از این واکنش ها شورای عالی رسانه مصر در حال رسیدگی به این موضوع است.

شبکه نهار مصر که این برنامه را به صورت زنده روی آنتن فرستاده از مردم عذرخواهی نموده و گفته هدف برنامه توجه به مسئله شکار حیوانات در مصر بوده است.

مجری پر حاشیه مصری در پی عصبانیت مخاطبان به شکلی کنایه آمیز در فضای مجازی از مردم عذرخواهی نموده و گفته است از نزدیکانش که او را متهم به مشارکت در تجارت حیوانات می نمایند و می گویند که او انسانی بی رحم است، دلخور است.

منبع: فرارو
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3368

به "حیوان آزاری روی آنتن زنده و خشم بینندگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حیوان آزاری روی آنتن زنده و خشم بینندگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید