خبرنگاران جنگ رسانه ای دشمن را با اقناع افکار عمومی خنثی کنیم

به گزارش مجله نماشو، یزد- خبرنگاران- رییس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان یزد گفت: باید با اقناع افکار عمومی و هوشیاری لازم، فضا سازی و جنگ رسانه ای دشمنان را خنثی کنیم.

خبرنگاران جنگ رسانه ای دشمن را با اقناع افکار عمومی خنثی کنیم

به گزارش خبرنگاران مجید فرهمند زاده روز دوشنبه در بیست و چهارمین همایش مجازی روسای حفاظت و اطلاعات دادگستری استان ها و سازمان های تابعه قوه قضائیه با اشاره به تدارک دشمن به خصوص در موضوع حقوق بشرو هجمه های متعدد به دستگاه قضایی بر لزوم همفکری وتبادل نظر جهت خنثی سازی هجمه های معاندین نسبت به دستگاه قضایی تاکید کرد.

وی گفت: نظر به تدارک مفصل دشمنان به خصوص در موضوع حقوق بشر و هجمه های متعدد به دستگاه قضایی، اقناع افکار عمومی در خصوص احکام قاطع وپرونده های شاخص بسیار مهم است.

فرهمند زاده شرح داد: در این حوزه باید هوشیاری لازم را داشته باشیم تا بتوانیم فضا سازی و جنگ رسانه ای دشمنان را خنثی کنیم.

وی اضافه نمود: تقویت زیر ساخت های امنیت سرمایه گذاری در راستای تحقق جهش تولید از اولویت های دیگر دستگاه قضایی است.

رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان یزد بر لزوم برگزاری دوره های آموزش حفاظتی وآگاه سازی در مجموعه قوه قضائیه تاکید کرد و گفت: هدف از این دوره های آموزشی، توجیهی و مراقبتی ویژه پرسنل قضایی و اداری جلوگیری از نفوذ دشمن به دستگاه قضایی وجاسوسی در خصوص پرونده های مهم و حساس است.

وی با اشاره به حاشیه های پیرامون دستگاه های همزیست با قوه قضائیه شرح داد: تدوین دستورالعمل مناسب جهت نظارت بر نهادهای همزیست با قوه قضائیه از جمله کانون وکلا، کانون کارشناسان، کانون های داوری، مشاوران خانواده، دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، موسسات حقوقی وعریضه نویسان و... باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

فرهمند زاده در پایان بر لزوم تهیه وتصویب قانون مبارزه با افراد کارچاق کن، دلال، شکات حرفه ای و شهود دروغین تاکید کرد و گفت: برخورد قاطع وجدی با این قبیل افراد از اولویت های کاری حفاظت واطلاعات است.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3485

به "خبرنگاران جنگ رسانه ای دشمن را با اقناع افکار عمومی خنثی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جنگ رسانه ای دشمن را با اقناع افکار عمومی خنثی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید