خبرنگاران نماینده مرند و جلفا در مجلس بر اتمام سریع پل دولت آباد تاکید نمود

به گزارش مجله نماشو، تبریز- خبرنگاران- نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قرار داشتن عملیات اجرایی پل دهستان دولت آباد در مراحل پایانی گفت: کلیه نهادها و دستگاه های مربوط کوشش نمایند در سریع ترین زمان ممکن کارهای پل زیرگذر را به اتمام برسانند.

خبرنگاران نماینده مرند و جلفا در مجلس بر اتمام سریع پل دولت آباد تاکید نمود

معصومه پاشایی بهرام روز شنبه در جلسه آنالیز مسائل پروژه پل زیرگذر دهستان دولت آباد از توابع بخش مرکزی مرند که با حضور مسوولان راه آهن، بخشدار مرکزی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر برگزار گردید، گفت: تا به امروز حدود 95 درصد از عملیات این پل زیرگذر با اعتباری افزون بر 6 میلیارد تومان اجرا شده است و برای به جامانده آن و بهره برداری از این پل، همت و کوشش ادارات مربوط ضروری است.

وی تاکید نمود: شهرداری، راه آهن، بخشداری و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای در سریعترین زمان و با استفاده از تمام داشته ها و امکانات خود، به ادامه اجرای مراحل پایانی پل یاری نمایند.

نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی اعلام نمود: اتمام پروژه پل زیرگذر دهستان دولت آباد خواسته بحق اهالی این منطقه است که باید کوشش کنیم با اتمام و افتتاح این پل، رضایت اهالی این روستاها را بدست آوریم.

زیرگذر دولت آباد در راستا خط آهن تبریز - جلفا در محدوده شهرستان مرند برای تسهیل تردد مردم این منطقه با مشارکت شرکت راه آهن احداث می گردد.

دهستان دولت آباد متشکل از هفت روستا با جمعیت حدود 16 هزار نفر در بخش مرکزی شهرستان مرند واقع شده و تنها راه ارتباطی آن با شهر مرند زیرگذر راه آهن قدیمی است.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3295

به "خبرنگاران نماینده مرند و جلفا در مجلس بر اتمام سریع پل دولت آباد تاکید نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نماینده مرند و جلفا در مجلس بر اتمام سریع پل دولت آباد تاکید نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید