رسول پناه: تخریب مدیریت به پرسپولیس ضربه می زند ، با اقتدار قهرمان می شویم

به گزارش مجله نماشو، این روزها بحث ادامه برگزاری لیگ و جنجال های کناره گیری انصاریفرد، باشگاه پرسپولیس را در کانون توجه قرار داده است. در این باره مدیرعامل پرسپولیس صحبت های جدیدی را مطرح کرده است.

رسول پناه: تخریب مدیریت به پرسپولیس ضربه می زند ، با اقتدار قهرمان می شویم

به گزارش مجله نماشو، رسول پناه سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در روزهای اخیر خبرسازترین عضو این باشگاه بوده است. ابتدای شایعه قرض او از عضو هیئت مدیره استقلال منتشر شد که سپس طرفین آن را تکذیب کردند، بعد نوبت به شایعه استعفایش رسید که حالا این موضوع نیز در گفت وگوی او با اپلیکیشن رسمی این باشگاه تکذیب شده است:

  • ترابی: همه پرسپولیسی ها گل محمدی را می خواستند
  • کینه ها را کنار بگذارید؛ به خاطر پرسپولیس!

از آنانی هم که به اشکال مختلف به دنبال تخریب مدیریت هستند اما با اینکار در حقیقت به پرسپولیس ضربه می زنند دعوت می کنم کینه ها را کنار گذاشته، آرامش باشگاه و تیم را بر هم نزنند و در همینجا هم تقاضا داریم که هواداران عزیز به هوش بوده و اسیر شایعات و جوسازیها نشوند و همانند بازیکنان، سرمربی و مدیریت تیم، در کنار هم با اتحاد به سوی آینده ای درخشان تر حرکت کنیم.

  • هرچه در توانم باشد به پرسپولیس می دهم

این که گفتند به خاطر آوردن چند میلیارد به هیئت مدیره اضافه شدم، شایعه است، هیچوقت چنین بحثی مطرح نبوده و ساخته ذهن افرادی است که نمی دانم به دنبال چه هستند. من هر آنچه در توانم باشد برای پرسپولیس انجام میدهم، همانطور که انجام داده ام، اما اینها شرطی برای ورودم به هیات مدیره نبوده است.

  • همایون بهزادی کارمند سازمان اطلاعات و امنیت ایران بود؟ | کلانی: نمی توانید همایون را زیر سوال ببرید
  • در اولین فرصت پول طلبکاران را می دهیم

در حال حاضر امور مهم مختلفی را در باشگاه پیگیری می کنیم که پرونده بدهی های باشگاه به مربیان و بازیکنان خارجی سابق مهمترین آنهاست. پرونده های طلبکاران خارجی را به دقت بررسی می کنیم و کاملا منافع باشگاه را در نظر داریم تا با توجه به ضوابط فیفا در هر پرونده، اقدامات حقوقی لازم را انجام دهیم. به غیر از پرونده های باشگاه در فیفا، درگیر چند پرونده بدهی و مسائل مالی دیگری هستیم که اخیرا باعث به وجود آمدن شایعاتی هم شده اما تلاش ما این است که این پرونده ها را اولویت بندی کرده و در اولین فرصت ممکن پول طلبکاران را پرداخت کنیم.

  • هرروز در باشگاه بودیم

در این هفته ها من به همراه اعضای هیئت مدیره هر روز، حتی روزهای تعطیل در باشگاه هستیم تا اصلاح امورات باشگاه روی زمین نماند، اما با این حال انتخاب مدیرعامل اجتناب ناپذیر است و فکر می کنم در همین روزها معین شود.

  • جلسه بازیکنان درباره پول نبود

با برخی بازیکنان جلسات خوبی داشتیم و صحبت های خوبی مطرح شد و در روزهای آینده نیز با سایر بازیکنان هم نشست خواهیم داشت. محور صحبت های ما با بازیکنان مالی نبود و به جهت این بود که همه با هم و در کنار یکدیگر کمک کنیم تا شرایط باشگاه را بهبود دهیم. در حال حاضر نیز همه بازیکنان در سلامت کامل هستند و تمرینات شان را زیر نظر مربیان و در شرایط قرنطینه ادامه می دهند. سرمایه بزرگ ما همین بازیکنان هستند و ما هم همیشه حامی آنها خواهیم بود.

  • پرسپولیس با اقتدار قهرمان می شود

ما به هیچ وجه ازحق مان کوتاه نمی آییم. به هرشکلی که بخواهند برای ادامه لیگ برنامه ریزی کنند ما حاضر به بازی هستیم، چون ما بهترین تیم لیگ بوده و هستیم و به امید خدا و با حمایت هواداران با اقتدار قهرمان خواهیم شد. در این میان طبیعی است که رقبای ما بخواهند لیگ نیمه تمام بماند.

  • آخرین خبر از آغاز لیگ برتر فوتبال
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1021

به "رسول پناه: تخریب مدیریت به پرسپولیس ضربه می زند ، با اقتدار قهرمان می شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسول پناه: تخریب مدیریت به پرسپولیس ضربه می زند ، با اقتدار قهرمان می شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید