انتقاد بازیکن پیشین پرسپولیس از مدیران قبلی: جلوی در باشگاه، لبوفروشی هم می کردند می توانستند درآمدزایی کنند

به گزارش مجله نماشو، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد، مدیرانی که در این باشگاه در رأس کار بودند نتوانسته اند از برند باشگاه درآمدزایی داشته باشند.

انتقاد بازیکن پیشین پرسپولیس از مدیران قبلی: جلوی در باشگاه، لبوفروشی هم می کردند می توانستند درآمدزایی کنند

جمشید شاه محمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره حذف پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا گفت: وزارت ورزش از گذشته تا به امروز مقصر این اتفاق است، چرا که این وزارتخانه مدیران را در رأس دو باشگاه می گذارد. این بدهی ها را چه کسی بالا آورده است؟ مدیران منصوب وزارت ورزش. وقتی افراد بی لیاقت مدیریت دو باشگاه را به دست می گیرند، وضع همین می شود. شاید این اتفاق آقایان را به خودشان بیاورد.

وی ادامه داد: من که در این مملکت کاره ای نیستم، بلدم دو ساعته پول در بیاورم، اینها که ادعای اقتصاددانی دارند، چطور این همه بدهی آورده و یک ریال هم درآمدزایی نکرده اند؟! از برند پرسپولیس و استقلال چقدر می شود درآمدزایی کرد؟ شما جلوی در باشگاه لبوفروشی هم کنی، چون قرمز رنگ است، می توانی برای باشگاه درآمد داشته باشی، اما مسئله این است که اینها آمده اند جیب خودشان را پر کنند!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تأکید کرد: من نگران تیم ملی هستم و می ترسم دامنه این حذف شدن ها به تیم ملی هم برسد. بالاخره وقتی ببینند با حذف تیم های ایرانی باز هم تغییری در خط مشی مالی آنها اتفاق نیفتاده، ممکن است محرومیت هایی برای کل فوتبال ایران در نظر بگیرند. وقتی آقایان سندسازی می کنند باید بدانند AFC و فیفا این چیزها را می فهمند. فوتبال برای آقایان شده سکوی پرتاب. کدام شان از اینجا به مجلس و شورای شهر نرفتند؟ آن وقت پیشکسوت بیچاره باشگاه چیزی برای خوردن ندارد و برخی حتی خانه اجاره ای هم ندارند. ما خیلی پیشکسوت گرفتار داریم.

شاه محمدی با اشاره به اینکه سرخابی ها بهتر است یکی دو سال سراغ بازیکن گران داخلی و خارجی نروند تا بدهی ها صاف شود، گفت: مگر واجب است وقتی پول ندارید بازیکن خارجی بگیرید؟ یکی دو سال از فوتبال پایه استفاده کنید. زمان علی پروین بی پولی بود و بازیکن به عشق پیراهن بازی می کرد. از حسین عبدی که 18 سال برای این تیم بازی کرده بپرسید چقدر از پرسپولیس پول گرفته است. حالا زمانه عوض شده است. دیگر کسی اینطوری بازی نمی کند و همه گرفتار هستند، اما پرسپولیس و استقلال یکی دو سال بازیکن گران نخرند. یک مدیریت درست بیاید و زیرساخت ها را درست کند. اگر فروشگاه زده بودند، با پول فروش محصولات باشگاه با برند پرسپولیس و استقلال کلی درآمد داشتند و هر کسی نمی توانست پیراهن و تجهیزات باشگاه را بفروشد و ریالی به سرخابی ها نرسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 5028

به "انتقاد بازیکن پیشین پرسپولیس از مدیران قبلی: جلوی در باشگاه، لبوفروشی هم می کردند می توانستند درآمدزایی کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد بازیکن پیشین پرسپولیس از مدیران قبلی: جلوی در باشگاه، لبوفروشی هم می کردند می توانستند درآمدزایی کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید