سخنگوی دولت نیستم، ستاد اطلاع رسانی اقتصادی به خلاها پاسخ می دهد

به گزارش مجله نماشو، به گزارش خبرنگاران، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه یکصد و ششمین نشست شورای اجتماعی کشور در جمع خبرنگاران درباره برنامه های ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور گفت: با توجه به شرایط تبلیغاتی و تخریب دستاوردهای کشور از سوی رسانه های خارجی و همین طور عدم هماهنگی بین دستگاههای داخلی و عدم اطلاعات کافی رسانه های مختلف در خصوص مسائل اقتصادی، سران قوا در جلسه ای که داشتند، تصمیم گرفتند یک هماهنگی بین دستگاههای متولی اقتصادی و اطلاع رسانی ایجاد گردد.

سخنگوی دولت نیستم، ستاد اطلاع رسانی اقتصادی به خلاها پاسخ می دهد

وزیر کشور با بیان اینکه این ستاد ضمن تبادل اطلاعات و برنامه ریزی به صورت سلبی و ایجابی به همه ابهامات و خلاهای جامعه پاسخ می دهد، گفت: این ستاد همچنین در راستای پاسخگویی به اغراض معاندین و افرادی که نسبت به تخریب اقتصادی کشور اقدام می نمایند تشکیل گردیده است.

وی گفت: در این جلسه مقرر شد که وزارت کشور متولی این موضوع باشد و ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور 19 عضو دارد که من به عنوان هماهنگ نماینده ستاد ایفای نقش می کنم. امیدوارم همه رسانه ها در این امر ما را کمک نمایند و بتوانیم در راستای حقوق حقه مردم کشور که دسترسی به اطلاعات درست و دقیق است گامهای خوبی برداریم. رحمانی فضلی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا انتخاب شما از سوی رئیس جمهور به عنوان رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور به معنای سخنگویی دولت نیز هست؟ گفت: بنده فقط در حوزه اقتصادی صحبت می کنم و سخنگوی دولت نیستم. همه اموری که نیاز به هماهنگی در سطح ملی دارد را وزارت کشور بر عهده می گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2631

به "سخنگوی دولت نیستم، ستاد اطلاع رسانی اقتصادی به خلاها پاسخ می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی دولت نیستم، ستاد اطلاع رسانی اقتصادی به خلاها پاسخ می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید