شکار گاندو در گودال مرگ

به گزارش مجله نماشو، دیدار دو تیم فوتبال سپاهان و ذوب آهن عصر امروز در استادیوم نقش دنیا با فزونی 3 امتیازی سپاهانی ها به انتها رسید.

شکار گاندو در گودال مرگ

به گزارش خبرنگاران، شصت و پنجمین شهرآورد اصفهان عصر امروز و از ساعت 17:05 دقیقه در استادیوم نقش دنیا برگزار گردید که در نهایت با پیروزی 2 بر صفر شاگردان قلعه نویی به سرانجام رسید.

توضیح نیمه نخست اول :

سپاهانی ها که میزبان این دیدار بودند و تاکنون متحمل شکستی نشده بودند به دنبال روند پیروز خود بودند برای پیروزی پا به میدان گذاشتند.

شاگردان منصوریان نیز به دنبال اولین پیروزی خود در لیگ برابر سپاهان بودند.

بازی را گاندوها بهتر شروع کردند و در همان دقایق ابتدایی چندبار دروازه احتیاجمند را تهدید کردند، اما مدافعان سپاهان توپ هایی که مدام به سوی دروازه شلیک می شد، دفع می کردند.

اما اتفاق غیر منتظره ای برای ذوبی ها در دقیقه 2 رخ داد، بوحمدان مصدوم و به جای او احسان پهلوان به میدان آمد.

اما در ادامه سپاهانی ها سوار بر بازی شدند و موقعیت هایی را بر روی دروازه حریف خلق کردند که راه به جایی نبردند.

این بازی پایاپای در سرانجام نیمه نخست با نتیجه تساوی بدون گل به سرانجام رسید.

توضیح نیمه دوم بازی:

در ابتدای نیمه دوم سپاهان برای رسیدن به گل تغییراتی را در ترکیب خود اعمال کرد.

با بیرون کشیدن حسینی از بازی و آوردن مهدی زاده او را جایگزین امید نورافکن در دفاع چپ کرد، تا نورافکن بتواند یک خط جلوتر و در پست هافبک بازی کند. کومان نیز یک خط جلوتر رفت.

قلعه نویی برای خروج از استرس تساوی و بازکردن دروازه تیم شاگردش 6 دقیقه احتیاج داشت تا در دقیقه 51 گل پیروزی را با ضربه سر ولسیانی به ثمر برسد.

امید نورافکن که با حضور در خط هافبک به بازی چشم نواز دیدارهای گذشته اش رسیده بود با یک سانتر دقیق توپ را بر روی تیر دوم ذوب آهن ارسال کرد، تا ولسیانی با یک ضربه سر دروازه بهزادی را باز کند.

اما سپاهان باز هم بازی هجومی خود را ادامه دادند، تا در دقیقه 64 در یک ضد حمله بر روی کی روش استنلی خطا گردد.

ضربه ایستگاهی به دست آمده را امید نورافکن با یک شوت سرکش روانه دروازه بهزادی کرد، اما این سنگربان با یک واکنش فوق العاده توپ را برگشت داد.

توپ برگشتی توسط مرتضی منصوری بر روی دروازه سبزپوشان ارسال کند تا کی روش استنلی با یک ضربه سر برای بار دوم دروازه را باز کند.

پس از این گل ذوبی ها فشار را بر روی دروازه سپاهان بیشتر کردند، تا بلکه بتوانند اختلاف گل را کمتر یا بازی را به تساوی بکشانند اما راه به جایی نبردند.

البته شاگردان منصوریان در دقیقه 83 به یک گل دست پیدا کردند اما توسط داور آفساید اعلام شد تا باز هم نتیجه دو بر صفر به سود زردپوشان باشد.

در حالی که همه منتظر سوت سرانجام بازی بودند، بازهم ذوب آهن در یک موقعیت عالی، توسط دانیال اسماعیلی فر دروازه سپاهان را به لرزش در آورد.

شوت اسماعیلی فر به تیر افقی احتیاجمند اصابت کرد تا باز هم دروازه او بسته بماند.

شاگردان منصوریان که نمی خواستند در این بازی با اختلاف دو گل زمین را ترک نمایند، بازهم حمله کردند اما در وقت های اضافه هم در به ثمر رساندن گل ناتوان بودند تا بازی با نتیجه دو بر صفر به سود شاگردان قلعه نویی با سرانجام برسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 4298

به "شکار گاندو در گودال مرگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکار گاندو در گودال مرگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید