شکست تمامی آزاد کاران ایران در رقابت های جام علی اف روسیه

به گزارش مجله نماشو، کشتی گیران کشورمان در پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد جام علی علی اف روسیه از رسیدن به ملاقات نیمه نهایی بازماندند.

شکست تمامی آزاد کاران ایران در رقابت های جام علی اف روسیه

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش ، نتایج کشتی گیران کشورمان در پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد جام علی علی اف که از ظهر امروز در جمهوری داغستان روسیه در حال برگزاری می باشد به توضیح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم علیرضا سرلک پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل اسلام بازرگانوف از آذربایجان با نتیجه 13 بر 4 شکست خورد و باید منتظر حضور حریفش در ملاقات فینال باشد تا وی هم شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را بدست آورد.

در وزن 74 کیلوگرم محمدصادق فیروز پور در دور مقابل زلیم خان تازبایف از روسیه با نتیجه 4 بر 2 به پیروزی دست یافت. وی در دور بعد ماگومد کازی مامگمدوف از روسیه را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد. فیروز پور در دور سوم مقابل دارسام جعفراف از روسیه با نتیجه 9 بر 2 شکست خورد و باید منتظر حریفش در ملاقات فینال باشد تا وی هم شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را بدست آورد.

در وزن 86 کیلوگرم هادی وفایی پور در دور نخست با نتیجه 4 بر 4 گادجی نبی اف از روسیه را مغلوب کرد وی در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر مقابل فیلیپ پوگوت از مجارستان به پیروزی دست یافت. وی در دور سوم با نتیجه 7 بر 5 مغلوب احمد دوداروف از آلمان شد و باید منتظر حضور حریفش در ملاقات فینال باشد تا بتواند به کار خود برای کسب مدال برنز در گروه بازنده ها ادامه دهد.

در وزن 97 کیلوگرم مجتبی گلیج در دور نخست با نتیجه 10 بر صفر ماحامد زاکاریف از اوکراین را مغلوب کرد. وی در دور دوم مقابل عبدالرشید سعداله یف قهرمان المپیک و دنیا از روسیه با نتیجه 4 بر صفر شکست خورد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در ملاقات فینال باشد تا وی هم بتواند به کار خود در گروه بازنده ها ادامه دهد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2332

به "شکست تمامی آزاد کاران ایران در رقابت های جام علی اف روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکست تمامی آزاد کاران ایران در رقابت های جام علی اف روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید