فروش دارو های لاغری قلابی در شبکه اجتماعی

به گزارش مجله نماشو، رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری مردی 32 ساله اطلاع داد که در فضای مجازی با تبلیغات گسترده به کاربران خود کالا های بهداشتی و دارویی قلابی عرضه می کرد.

فروش دارو های لاغری قلابی در شبکه اجتماعی

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگ تورج کاظمی، گفت: پرونده ای از سازمان غذا و دارو به پلیس فتا در مورد عرضه کالا های پزشکی و بهداشتی قلابی در شبکه اجتماعی اینستا گرام ارجاع گردد که حکایت از آن داشت که با تبلغ و گذاشتن تصاویر جذاب، قرص ها و پودر های لاغری و چاقی قلابی به کاربران اینترنتی عرضه می نماید.

وی مطرح نمود: این فرد ناشناس با تبلغیات گسترده ای که در فضای مجازی انجام داده بود توانسته بود تعداد فراوانی از کاربران فضای مجازی را عضو کانال خود نموده بود و در پایش های اطلاعاتی تعیین شد که با درخواست کالا از سوی کاربران اینترنی وی بسته ها و دارو های قلابی را با پیک به ادرس های اعلامی ارسال می نماید.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با دریافت خبر، تیمی از ماموران پلیس فتا آنالیز موضوع و شناسایی متهم را بر عهده گرفتند، گفت: در تحقیقات پلیسی ماموران مخفیگاه متهم را در محدوده خیابان، ولی عصر شناسایی و تعیین شد که متهم مردی 32 ساله است.

سرهنگ کاظمی گفت: با شناسایی مخفیگاه متهم، ماموران با هماهنگی مقام قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس فتا پایتخت انتقال دادند.

رئیس پلیس فتا مطرح نمود: متهم در همان بازجوئی اولیه به جرم خود مبنی بر عرضه قرص و دارو های لاغری و چاقی بدون اخذ مجوز های لازم اعتراف و انگیزه خود را کسب درآمد در فضای مجازی مطرح نمود.

سرهنگ تورج کاظمی با اشاره به اینکه سودآوری و منفعت بیشتر در فضای مجازی موجب شده که تعدادی از کاربران فضای مجازی سود آوری بیشتر را به تعهدات اخلاقی در این فضا ترجیح بدهند و کالا های قلابی را به شهروندان عرضه نمایند، به شهروندان یادآور شد: حفظ سلامت جسمی افراد رابطه مستقیم به رفتار خود شخص دارد و هر مقدار در تهیه کالا به سلامت کالا توجه بیشتری داشته به همان اندازه سلامت افراد حفظ خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 4050

به "فروش دارو های لاغری قلابی در شبکه اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش دارو های لاغری قلابی در شبکه اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید