تور روسیه: قیمت آپارتمان های مسکونی در منطقه شش تهران

به گزارش مجله نماشو، آنالیز فایل های فروش آپارتمان های مسکونی منطقه شش تهران در یک ماه گذشته که در یکی از استارت آپ های جست و جوی املاک ثبت شده، نشان می دهد با وجود کم بودن فایل های نوساز، همچنان تب فروش بالاست و هر چند از شدت فایل شدن آپارتمان ها -که از ابتدای مهر اوج گرفته بود- کاسته شده، اما عمده فروشندگان کماکان قیمت هایی متعادل و حتی کمتر از میانگین محله پیشنهاد می دهند.

تور روسیه: قیمت آپارتمان های مسکونی در منطقه شش تهران

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش دنیای اقتصاد، تحقیقات میدانی از بازار فروش مسکن در محدوده مرکزی شهر تهران نشان دهنده آن است که دامنه قیمت فروش مسکن در این منطقه وسیع است و قیمت های پایین، میانه و نسبتا بالا را می توان در میان آپارتمان های فایل شده برای فروش مشاهده کرد.

بازه قیمت از حدود 25 میلیون تومان به ازای هر متر مربع در خصوص املاک کهنه ساز آغاز می گردد و تا حول و حوش 70 میلیون تومان در هر مترمربع امتداد دارد. چنین بازه عریض و متنوعی از قیمت های پیشنهادی در کمتر منطقه ای از سطح تهران قابل مشاهده است.

نکته مهم دیگر در میان فایل های فروش آنالیز شده در منطقه شش، وجود تعداد زیاد آپارتمان مسن در هسته مرکزی شهر با وجود کم شدن عرضه نوسازهاست که می تواند شاهدی بر کاهش فعالیت سازندگان در این منطقه باشد. بخش وسیعی از این منطقه نیز کاربری اداری دارد و در محدوده طرح اصلی ترافیک تهران نیز هم قرار گرفته است؛ مختصاتی که می تواند بر کاهش رغبت برای سکونت در این منطقه و به تبع آن کاهش جذابیت برای سازندگان یا مشارکت کنندگان در ساخت تاثیر بگذارد.

منبع: فرارو
انتشار: 16 آبان 1400 بروزرسانی: 16 آبان 1400 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1915

به "تور روسیه: قیمت آپارتمان های مسکونی در منطقه شش تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور روسیه: قیمت آپارتمان های مسکونی در منطقه شش تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید