مراکز بهداشت و مشاوره در خط مقدم دانشگاهها در مقابله با کرونا هستند

به گزارش مجله نماشو، مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان در ارتباط مجازی با روسای مراکز مشاوره دانشگاه ها گفت: مراکز بهداشت و مشاوره در خط مقدم دانشگاه ها در مقابله با کرونا هستند.

مراکز بهداشت و مشاوره در خط مقدم دانشگاهها در مقابله با کرونا هستند

مجید صفاری نیا مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان در ارتباط مجازی با روسای مراکز مشاوره منطقه یک دانشگاه ها، استان تهران، گفت: مسئولان و کارشناسان مراکز مشاوره از نخستین روز های ورود کرونا به کشور فعالیت خودرا در زمینه مقابله با شیوع این بیماری آغاز کردند و تا به امروز نیز با جدیت و قدرت در همین جهت گام برمی دارند.

وی اضافه کرد: مراکز بهداشت و پزشکان در کنار مراکز مشاوره و روان شناسان در یک هماهنگی و همکاری منسجم برنامه های مختلفی برای کاهش آثار کرونا در دانشگاه ها طراحی و پیاده کردند.

صفاری نیا، صدور شیوه نامه های بهداشتی براساس پروتکل های وزارت بهداشت و نظارت بر حسن اجرای آن ها را از فعالیت های مراکز مشاوره بر شمرد و گفت: این اقدامات در حفظ سلامتی دانشگاهیان تاثیر بسزایی داشته است.

مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان از مدیران و مشاوران مراکز مشاوره دانشگاه ها در حمایت های مشاوره ای از دانشجویان و خانواده های آنان قدردانی و ایام کرونا را از پرکارترین دوران فعالیت مراکز مشاوره علیرغم کاهش فعالیت سایر بخش های دانشگاه ها نام برد.

در این نشست مجازی مدیران مراکز مشاوره منطقه یک کشور دیدگاه های خودرا مطرح و در زمینه برنامه های آینده و اقدامات جاری به مصاحبه پرداختند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 دی 1399 بروزرسانی: 2 خرداد 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1439

به "مراکز بهداشت و مشاوره در خط مقدم دانشگاهها در مقابله با کرونا هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراکز بهداشت و مشاوره در خط مقدم دانشگاهها در مقابله با کرونا هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید