مردم نذورات خود را در محرم امسال صرف خرید اقلام بهداشتی کنند

به گزارش مجله نماشو، خبرنگاران/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی گفت: با توجه به اینکه در آستانه ماه محرم هستیم لذا برگزاری مراسم مذهبی در این ایام و حفظ جان مردم دو هدف اساسی و اصلی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا است.

مردم نذورات خود را در محرم امسال صرف خرید اقلام بهداشتی کنند

محمد علی شجاعی در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا که 25 مرداد ماه در محل استانداری برگزار گشت، اظهارکرد: بنا بر مصوبه ستاد ملی کرونا مراسم مذهبی فقط در فضاهای غیر مسقف برگزار خواهد شد لذا تا 48 ساعت آینده فرمانداران با همکاری ائمه جمعه و سازمان تبلیغات فضاهای مورد نظر را تعیین کنند.

وی با تاکید بر این نکته که بند به بند مصوبات ستاد باید توسط صداوسیما برای مردم اطلاع رسانی شود، اضافه نمود: همچنین باید به مردم اطلاع رسانی شود که امسال نذورات خود را صرف خرید اقلام بهداشتی کنند و این به معنای تسلط دانایی است.

شجاعی گفت: اگر جایی و در مراسمی غفلتی شد شاید عده ای به عمد بخواهند این مسئله را بزرگ جلوه دهند نباید بازتاب این مسائل به رسانه های بیگانگان راه پیدا کند.

وی اضافه نمود: ممکن است مصاحبه ها و انتقاداتی برای برگزاری مراسم ایام محرم انجام شود بهتر است از مرجع اصلی اطلاعات منعکس شود و کسی نظر شخصی ندهد.

استاندار خراسان شمالی در خصوص برگزاری کنکور سراسری نیز گفت: برگزاری کنکور سراسری باید بر اساس دستورالعمل های ستاد ملی مدیریت کرونا باشد.

دکتر شجاعی اضافه نمود: وسیله نقلیه مناسب برای داوطلبان تهیه شود تا شاهد ازدحام خانواده ها نباشیم و ایستگاه های جابه جایی داوطلبان به مردم اعلام شود.

وی شرح داد: عوامل حراست محل برگزاری آزمون ها از ادحام جمعیت جلوگیری کنند در غیر این صورت شاهد شیوع دوباره کرونا خواهیم بود.

.Top of Form

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3576

به "مردم نذورات خود را در محرم امسال صرف خرید اقلام بهداشتی کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم نذورات خود را در محرم امسال صرف خرید اقلام بهداشتی کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید