نقشه گوگل در ساعت های هوشمند کار نمی کند؟!

به گزارش مجله نماشو، برخی از افرادی که به نقشه های هوشمند وابسته اند می گویند نقشه گوگل در ساعت های هوشمندشان کار نمی کند.بر اساس اطلاعات منتشر شده، ساعت های مبتنی بر سیستم عاملWear با نقشه های گوگل ناسازگاری دارند.

نقشه گوگل در ساعت های هوشمند کار نمی کند؟!

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، درست است که گوگل طی چند ماه گذشته سیستم عامل Wear خود را به آرامی بهبود داده است. با این حال، یک مسئله مهم در طول هفته های گذشته بسیاری از کاربران این پلت فرم را عصبی کرده است. درواقع برخی از کاربران این سیستم عامل قادر نیستند در ساعت های هوشمند خود از نقشه گوگل استفاده کنند.

بر اساس گفته کاربران، هنگامی که آنان قصد مشاهده نقشه گوگل در ساعت هوشمند خود را داشتند با یک صفحه خالی رو به رو می شدند. این موضوعی است که از سوی چندین کاربر متفاوت نیز مطرح شده است.

بر اساس گزارش ها، کاربران در هنگام استفاده از نقشه ساعت هوشمند با یک صفحه سفید خالی رو به رو می شوند. هنوز روشن نیست که علت این اشکال چیست، اما کاربران سعی کرده اند این مسئله را با پاک کردن داده های برنامه و نصب مجدد برنامه حل کنند گرچه هیچ قایده ای هم نداشته است.

بر اساس تحقیقات اولیه این ایراد در نسخه Google Maps v10.13.3 وجود داشته باشد و برخی از کاربران پیروز به بازگرداندن نقشه گوگل در نسخه های پیشین شده اند. برای انجام این کار، باید برنامه آپدیت شده نقشه گوگل و نسخه 10،12.1 نسخه آزمایشی را از APK Mirror حذف کنید.

منبع: انتخاب
انتشار: 22 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 247

به "نقشه گوگل در ساعت های هوشمند کار نمی کند؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه گوگل در ساعت های هوشمند کار نمی کند؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید