همایش ملی فقه و تربیت برگزار می گردد

به گزارش مجله نماشو، به گزارش خبرنگاران، همایش ملی فقه و تربیت به همت پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(ع) و با همکاری مجتمع آموزش عالی بنت الهدی و مراکز حوزوی و دانشگاهی برگزار می گردد.

همایش ملی فقه و تربیت برگزار می گردد

این همایش از چهار محور اصلی مانند تعامل دانش فقه و تربیت، فقه و نظام سازی در تعلیم و تربیت، فقه و فرآیند تعلیم و تربیت و فقه تربیتی تشکیل گردیده است.

تأثیر دانش فقه بر دانش تربیت، تأثیر دانش تربیت بر دانش فقه، روش شناسی پژوهش در تعامل دانش فقه و تربیت، پیشینه تعامل دانش فقه و تربیت، تحلیل تربیتی احکام فقهی از جمله ریزموضوعات محور تعامل دانش فقه و تربیت است.

تأثیر فقه در مبانی نظام تربیتی، تأثیر فقه در اهداف نظام تربیتی، تأثیر فقه در اصول نظام تربیتی و تأثیر فقه در ساختار نظام تربیتی از ریز موضوعات محور دوم این همایش است.

فقه و روش های تعلیم و تربیت، فقه و ساحات تعلیم و تربیت، فقه و ارکان تعلیم و تربیت را می توان از جمله ریزموضوعات محور فقه و فرآیند تعلیم و تربیت ذکر کرد.

موضوعاتی مانند مسائل فقه تربیتی، قواعد فقه تربیتی، منابع فقه تربیتی و فلسفه فقه تربیتی در محور فقه تربیتی بیان گردیده است.

علاقه مندان حداکثر تا 15 مهر ماه سال جاری برای ارسال چکیده و 20 آبان ماه سال جاری برای ارسال مقالات فرصت دارند تا به معاونت پژوهش مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2610

به "همایش ملی فقه و تربیت برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همایش ملی فقه و تربیت برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید