واعظی: آزادی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ معاصر ایران است

به گزارش مجله نماشو، تهران (پانا)- رییس دفتر رییس جمهوری گفت آزادی خرمشهر، نه فقط یک پیروزی نظامی که یک رویداد ملی با دلالت های سیاسی و جامعه شناختی روشن بود. این پیروزی عظیم، نقطه عطفی در تاریخ دفاع مقدس و فراتر از آن تاریخ معاصر ایران به شمار می آید.

واعظی: آزادی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ معاصر ایران است

محمود واعظی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: سوم خردادماه یادآور حماسه ای عظیم در تاریخ ایران است که گذر ایام هرگز نخواهد توانست بر روی آن رنگ فراموشی بپاشد.

رییس دفتر رییس جمهوری اضافه نمود: آزادی خرمشهر، نه فقط یک پیروزی نظامی که یک رویداد ملی با دلالت های سیاسی و جامعه شناختی روشن بود. این پیروزی عظیم، نقطه عطفی در تاریخ دفاع مقدس و فراتر از آن تاریخ معاصر ایران به شمار می آید.

وی گفت: همدلی، یکپارچگی و رشادت هایی که منجر به این رویداد تاریخی شد، تابلوی زیبایی ایران اسلامی را به نمایش گذاشت که تا همواره پیش چشم جهانیان خواهد بود.

واعظی گفت: مجموعه شرایطی که منجر به خلق این پیروزی درخشان شد، الگویی قابل تسری به امروز و هر روز جامعه ایرانی است. وحدت ملی، کلید غلبه بر هر مسئله ای است و همدلی و محبت و همکاری ما را در هر نبردی پیروز خواهد ساخت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3026

به "واعظی: آزادی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ معاصر ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واعظی: آزادی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ معاصر ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید