واکنش تهیه کننده شماره 17 سهیلا به یک اتفاق اسکاری

به گزارش مجله نماشو، سیدامیر سیدزاده تهیه کننده فیلم سینمایی شماره 17 سهیلا به کارگردانی محمود غفاری که در فهرست اولیه معرفی نماینده ایران به اسکار 2019 قرار گرفته است در مصاحبه با خبرنگاران درباره این اتفاق گفت: هم دولتی ها هم صنوف بیشترین و بدترین ظلم ها را در حق این فیلم کردند و تا امروز آن را نادیده گرفتند.

واکنش تهیه کننده شماره 17 سهیلا به یک اتفاق اسکاری

وی در شرح اجحافی که به فیلم گردیده است، بیان نمود: نه در زمان فراوری و نه در زمان اکران هیچ حمایتی از شماره 17 سهیلا صورت نگرفت حتی در جشن بزرگ سینمای ایران هم هیچ توجهی به این فیلم نشد. به راستی چنین فیلمی نباید در جشن بزرگ سینمای ایران مورد توجه قرار بگیرد در حالی که زهرا داوودنژاد بازی درخشانی داشت؟

سیدزاده با ابراز تاسف از اینکه از زمان فراوری تا زمان اکران خیلی ها کوشش کردند که این فیلم دیده نشود، گفت: وقتی فیلمی در فهرست اولیه معرفی نماینده یک کشور به اسکار قرار می گیرد حتما دارای فاکتورهایی است که مورد توجه قرار گرفته است پس چرا تا امروز این نکات دیده نمی شد.

این تهیه کننده اضافه کرد: شماره 17 سهیلا یکی از مسایل مهم جامعه امروز را که درباره ازدواج دیرهنگام دختران است به تصویر کشیده است. ما این فیلم را با بودجه شخصی ساختیم و با وجود اکران محدود بیشترین بازخورد را از سوی مخاطبان داشتیم.

سیدزاده در خاتمه بیان نمود: در داخل به این اثر توجهی نشد ولی امیدوارم شماره 17 سهیلا جای خود را در نمایش های خارجی پیدا کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2516

به "واکنش تهیه کننده شماره 17 سهیلا به یک اتفاق اسکاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تهیه کننده شماره 17 سهیلا به یک اتفاق اسکاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید