ورود شورای حل اختلاف به اختلافات شوراهای اسلامی کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش مجله نماشو، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شورای حل اختلاف شهرستان ها به اختلافات شوراهای اسلامی ورود نمایند و جهت برطرف این مسائل زودتر تصمیم گیری گردد

ورود شورای حل اختلاف به اختلافات شوراهای اسلامی کهگیلویه و بویراحمد

عزیز فیلی عصر یکشنبه، 12 آبان ماه در نشست شورای اداری استان، با بیان اینکه تکمیل پروژه های بالای 75 درصد و حوزه بحران استان براساس اولویت انجام گردد، اضافه نمود: سازمان مدیریت و برنامه ریزی توجه به اولویت بندی پروژه های بحران و طرح های بالای 75 درصد را مورد توجه قرار دهد.

وی با اشاره به اعتبارات خسارت سیل، برنامه محوری دستگاه ها برای پوشش مناسب و برطرف مسائل را ضروری دانست و اظهارکرد: با توجه به فرارسیدن فصل سرما، دستگاه ها عملیات ساخت و سازها و راهسازی را قبل از فصل سرما و بارش های سنگین به نتیجه برسانند.

به گزارش خبرنگاران، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به فصل بارش ها همه دستگاه های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران استان آمادگی لازم را داشته باشند.

فیلی تهاتر بانکی را از دیگر موارد قابل طرح دانست و گفت: با توجه به اهداف بودجه ای، دستگاه ها در زمان مقرر نسبت به ظرفیت های قانون بودجه پیگیر باشند.

وی با اشاره به اینکه یکی از مسائل شوراهای اسلامی شهر و روستای استان، اختلافات درونی است، تاکید نمود: ضروری است که شورای حل اختلاف شهرستان ها ورود کنند و نظرات خود را برای شورای حل اختلاف استان ارسال کنند تا جهت برطرف این مسائل زودتر تصمیم گیری و چاره اندیشی گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 4194

به "ورود شورای حل اختلاف به اختلافات شوراهای اسلامی کهگیلویه و بویراحمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود شورای حل اختلاف به اختلافات شوراهای اسلامی کهگیلویه و بویراحمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید