ویدئویی قدیمی از دو هیولای هالیوود و بدنسازی

به گزارش مجله نماشو، آرنولد شوارتزنگر و دواین جانسون هر دو به عنوان هالیوودی های مشهور و بدنسازان حرفه ای شناخته می شوند. در این مطلب به آنالیز مقایسه بدنی این دو هیولا می پردازیم.

ویدئویی قدیمی از دو هیولای هالیوود و بدنسازی

به گزارش سرخ نیوز، بدون شک آرنولد شوارتزنگر و دواین جانسون حجیمترین و مهمترین غول های عضلانی هالیوود هستند. آن ها نه تنها جزو نمادین ترین چهره های دنیای بدنسازی هستند بلکه فیزیک بدنی فوق العاده آن ها الهام بخش میلیون ها هوادار در سراسر دنیا است.

اگرچه ممکن است دوران پیروز آن ها در ورزش حرفه ای گذشته باشد، اما این دو نفره همچنان با فیزیک بدنی فوق العاده شان به الهام بخشیدن و جذب مخاطبان ادامه می دهند.

حالا به تازگی ویدئویی قدیمی از دواین جانسون و آرنولد شوارتزنگر در فضای مجازی دست به دست می گردد که به معنای واقعی توانسته واکنش جامعه تناسب اندام و بدنسازی را برانگیزد.

این ویدئو تکان دهنده باعث شده تا بسیاری از هواداران بدنسازی را که تمایل دارند از این دو افسانه الهام بگیرند، شگفت زده شوند.

آرنولد شوارتزنگر و دواین جانسون که جزو نمادین ترین چهره های دنیای بدنسازی و بعلاوه صنعت سینما محسوب می شوند، همچنان هواداران را با تناسب اندام و فرم عالی خود شگفت زده می نمایند.

ویدئویی قدیمی که از عمر آن بیش از دو دهه می گذرد و به تازگی منتشر شده، نشان می دهد که راک و ترمیناتور چه رابطه نزدیکی با یکدیگر دارند و به راحتی می توانند توجه اطرافیان را به خود جلب نمایند.

در دوره ای که تصور همه از هرکول بودن و داشتن هیکل عضلانی وجود شخصی مانند آرنولد شوارتزنگر بود، دواین جانسون به خوبی به همه نشان می دهد که چگونه می تواند بر این بدنساز و بازیگر افسانه ای غلبه کرد.

در این ویدئو راک کت و شلوار بر تن دارد و از همه لحاظ حجیم تر از اسطوره بدنسازی به نظر می آید. در حالی که افزایش معروفیت دواین جانسون باعث شد تا حرفه درخشان بدنسازی او تحت الشعاع قرار گیرد، این سفر و تجربه تازه باعث شد همه چیز تغییر کند و بعد تازهی به زندگی دواین جانسون ببخشد.

با این حال بعضی از هواداران به این نکته اشاره نموده اند که علت حجیم تر به نظر رسیدن جانسون ممکن است کت و شلوار و قد بلند او باشد و اینکه شوارتزنگر در آن موقع در برترین فرم فیزیکی خود قرار نداشته است.

آرنولد شوارتزنگر که در اواخر دوران فعالیت خود در بدنسازی به یک بازیگر سینما و تلویزیون تبدیل شد، با فیزیک بدنی شگفت انگیزش توانست نقش مهمی را در معرفی این رشته ورزشی به رسانه های مطرح دنیا داشته باشد. جوانترین قهرمان مستر المپیا در دوران اوج خود بسیار حجیم تر از دواین جانسون بود.

ویدئویی قدیمی از دو هیولای هالیوود و بدنسازی؛ آرنولد شوارتزنگر یا دواین جانسون، کدام بزرگتر هستند؟

او با داشتن وزنی بیش از 100 کیلوگرم، دارای عضلات بازوی 50 سانتیمتری و عضلات سینه 140 سانتیمتری بود. در عین حال راک هم وزنی مشابه داشت و دور بازهایش به 50 سانتیمتر و عضلات سینه اش به 125 سانتیمتر می رسید. با این حال در پایین تنه راک شرایط بهتری از آرنولد داشت و عضلاتش حجیم تر بود.

این ابعاد و میزان ها به وضوح نشان می دهد که ستاره فیلم ترمیناتور از نظر عضلانی حجیم تر از راک بود. در حالی که آرنولد به عنوان یک بدنساز با زیبایی شناختی عضلات در میان هوادارانش محبوب است، نمی توان بدن برجسته دواین جانسون را هم نادیده گرفت.

منبع: فرارو
انتشار: 6 شهریور 1402 بروزرسانی: 6 شهریور 1402 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 5281

به "ویدئویی قدیمی از دو هیولای هالیوود و بدنسازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویدئویی قدیمی از دو هیولای هالیوود و بدنسازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید