چاپ تراکت: ویدئو، قصه ساخت قطعه ای تحریمی در کارخانه تراکتورسازی تبریز

به گزارش مجله نماشو، کارخانه تراکتور سازی تبریز از جمله صنایعی است که در شرایط تحریم توانست با استفاده از توان و دانش متخصصان ایرانی در ساخت قطعات موردنیاز تراکتور به خودکفایی برسد.

چاپ تراکت: ویدئو، قصه ساخت قطعه ای تحریمی در کارخانه تراکتورسازی تبریز

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ تراکت از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرنگاران، حدود 56 سال از تاسیس شرکت تراکتورسازی تبریز می گذرد به طوریکه قبلا این شرکت کارهای مونتاژ تراکتورهای رومانی و فرگوسن انگلیس را انجام می داد و تا سال 1388 فقط 40 درصد به خودکفایی در بعضی از تراکتورها رسیده بود و مابقی قطعات از جمله موتور حساس از کشورهای آلمان، ایتالیا و ترکیه و چین تهیه می شد.

کارخانه تراکتور سازی تبریز از جمله صنایعی بود که در شرایط تحریم توانست با استفاده از توان داخلی به 40 کشور دنیا تراکتور و قطعات بفروشد و سالانه 660 میلیارد تومان ارزآوری داشته و 100 درصد قطعات تراکتور را در داخل فراوری کند. کارخانه ای که کشور های اروپایی به مسئولانش گفته بودند پول به حساب ما واریز کنید، اما تعهد نمی دهیم تا چند سال دیگر قطعه به شما بدهیم و به خاطر تحریم هم شاید امکان بازگشت پول نباشد؛ با همت مهندسانش کاری کرد که همان کشور های اروپایی برای خرید قطعه امروز التماسش را می نمایند.

در ادامه ویدئویی از قصه ساخت قطعه ای تحریمی در کارخانه تراکتورسازی تبریز را مشاهده می کنید:

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2306

به "چاپ تراکت: ویدئو، قصه ساخت قطعه ای تحریمی در کارخانه تراکتورسازی تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چاپ تراکت: ویدئو، قصه ساخت قطعه ای تحریمی در کارخانه تراکتورسازی تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید