پیغام مهم هادی العامری به هیات تبادل نظر کننده عراق با آمریکا

به گزارش مجله نماشو، رهبر ائتلاف فتح عراق در پیامی خطاب به هیات مذاکره نماینده عراقی با آمریکا از آنها خواست که شجاعانه و در راستای تحقق حاکمیت کشورشان و خروج نظامیان آمریکایی حرکت نمایند.

پیغام مهم هادی العامری به هیات تبادل نظر کننده عراق با آمریکا

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، به نقل از بغداد الیوم، هادی العامری رهبر ائتلاف فتح عراق در پیامی خطاب به هیات مذاکره کننده عراقی با آمریکا اعلام نمود: دستانتان را می فشاریم. شما در ماموریت مقدس و گفتگوی راهبردی مهمی به سر می برید و دیدگان همه عراقی ها به شماست.

وی اعلام کرد: ما به شما اطمینان و اعتماد کامل داریم همانطور که به رزمندگانی که پیروزی بزرگ و بزرگ علیه تروریست های داعشی را رقم زدند، اعتماد داشتیم. به هیات مذاکره کننده عراقی تاکید می کنیم که مصوبه مجلس عراقی مبنی بر خروج نیروهای خارجی از عراق و تحقق حاکمیت کامل ملی را مورد توجه قرار دهید و آنرا مقابل دیدگانتان قرار دهید.

العامری تاکید نمود: امید ما به شما بسیار است. امید ملتتان را که در تظاهرات میلیونی خواستار خروج نظامیان خارجی و تحقق حاکمیت کامل ملی شدند، ناامید نکنید. فعال کردن توافقنامه چارچوب راهبردی در ابعادی که به نفع عراق طبق قانون اساسی است، مطلوب است و شمار در مقطع تاریخی قرار دارید.

رهبر ائتلاف فتح عراق ضمن درخواست از هیات مذاکره کننده عراقی برای اینکه تصمیم شجاعانه و دستاورد ملی رقم بزنند، اعلام کرد: هر گونه تعلل یا شکست و کوتاهی خدای ناکرده، لکه ننگی و شکستی در تاریخ هیات مذاکره کننده و عراق رقم خواهد زد که شما مسئول آن خواهید بود که ما خواستار این نیستیم. بر خدا توکل کنید و ملت همراه شماست و شهدا نظاره گر شما برای دادن بشارت خاتمه ماموریت نیروهای ائتلاف و مشخص جدول زمانی خروج آنها، هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3686

به "پیغام مهم هادی العامری به هیات تبادل نظر کننده عراق با آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام مهم هادی العامری به هیات تبادل نظر کننده عراق با آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید