کدام ایرانی ها مقابل شاخیف و اودیکادزه کشتی می گیرند؟، بازگشت قهرمان جهان به وزن حسن یزدانی در لیگ

به گزارش مجله نماشو، کامران قاسم پور قهرمان وزن 92 کیلوگرم جهان، در دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد برای تیم صنایع در وزن 86 کیلو کشتی می گیرد.

کدام ایرانی ها مقابل شاخیف و اودیکادزه کشتی می گیرند؟، بازگشت قهرمان جهان به وزن حسن یزدانی در لیگ

به گزارش خبرنگاران، آخرین رقابت دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد، امروز (جمعه) در گروه ب مسابقات بین تیم های صنایع مازندران، ستارگان ساری، مقاومت تهران و خراسان جنوبی در سالن مهدی حاجی زاده جویبار برگزار می شود.

با توجه به اینکه دو کشتی گیر روس و گرجستانی برای همراهی تیم ستارگان در دور رفت وارد ایران شدند، به نظر رقابت جذابی را در جویبار شاهد خواهیم بود.

زاگیر شاخیف در هفته های گذشته با شکست امیرمحمد یزدانی در فینال وزن 65 کیلوگرم، طلای کشتی آزاد جهان را در نروژ از آن خود کرد.

الیزبار اودیکادزه دارنده چند مدال جهانی و اروپایی در وزن 97 کیلوگرم نیز بعد از آنکه در المپیک، محمدحسین محمدیان را شکست داد، در جهانی نروژ مغلوب مجتبی گلیج شد.

این دو کشتی گیر روس و گرجستانی قرار است برای تیم ستارگان در دو وزن 65 و 97 کیلوگرم کشتی بگیرند. تیم صنایع در وزن 65 کیلوگرم فرزاد عموزاد را در اختیار دارد و در 97 کیلوگرم نیز کشتی گیر حرفه ای این وزن، اسماعیل نجاتیان را روی تشک می فرستد.

رحمان عموزاد نیز قرار است امروز برای صنایع در وزن 61 کیلو کشتی بگیرد. ضمن اینکه محمدجواد ابراهیمی در 92 کیلوگرم روی تشک خواهد رفت، اما کامران قاسم پور که در جهانی اسلو و در اولین سال ملی پوش شدنش، در وزن 92 کیلوگرم با شکست جیدن کاکس آمریکایی، پیروز شد طلای این وزن را به خود اختصاص دهد، قصد دارد در وزن 86 کیلوگرم صنایع را در دور رفت همراهی کند.

این مسابقه از ساعت 10 صبح امروز (7 آبان) در جویبار برگزار می شود.

؛

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2237

به "کدام ایرانی ها مقابل شاخیف و اودیکادزه کشتی می گیرند؟، بازگشت قهرمان جهان به وزن حسن یزدانی در لیگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام ایرانی ها مقابل شاخیف و اودیکادزه کشتی می گیرند؟، بازگشت قهرمان جهان به وزن حسن یزدانی در لیگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید