کمیسیون اروپایی نهایی شدن قرارداد تجارت آزاد با آمریکا را تا انتها 2016 ممکن دانست

به گزارش مجله نماشو، با وجود انتقادهای زیادی که به قرارداد تجارت آزاد اروپا با آمریکا وجود دارد، کمیسیون اروپایی گفت که اگر شرایط مساعد گردد تا انتها امسال میلادی می توان به مذاکرات در این باره فیصله داد.

کمیسیون اروپایی نهایی شدن قرارداد تجارت آزاد با آمریکا را تا انتها 2016 ممکن دانست

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ تراکت ارزان بهارستان از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از روزنامه اتریشی دی پرسه، بر خلاف معاون صدر اعظم آلمان، کمیسیون اتحادیه اروپا همچنان فرصت ها برای به نتیجه رسیدن مذاکرات درباره قرارداد تجارت آزاد اروپا با آمریکا موسوم به تی تی آی پی را خوب ارزیابی می نماید.

مارگاریتیس شیناس، یک سخنگوی کمیسیون اتحادیه اروپا روز دوشنبه در بروکسل گفت: اگر شرایط مساعد گردد کمیسیون اروپا آماده است این توافق را تا خاتمه سال نهایی کند. گفتگوها در این باره وارد مرحله مهم و مشخص کننده ای شده است.

این در حالی است که زیگمار گابریل، معاون صدر اعظم آلمان روز گذشته مذاکرات درباره قرارداد تجارت آزاد اروپا-آمریکا را شکست خورده ارزیابی نموده و چشم اندازی برای آینده این قرار داد ندانست.

صدر اعظم آلمان این اظهار نظر معاون خود را رد نموده و تاکید نمود: این درست است که به مذاکرات در این باره ادامه دهیم.

سخنگوی کمیسیون اتحادیه اروپا نیز گفت: ما بر اساس یک توافق آراء بین همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا در این باره با هم مذاکره می کنیم.

رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا نیز این مسئله را آشکار نموده است که امنیت، سلامت و همچنین استانداردهای اجتماعی و حفاظت از داده های اروپا با این قرارداد تجارت آزاد قربانی نمی گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3979

به "کمیسیون اروپایی نهایی شدن قرارداد تجارت آزاد با آمریکا را تا انتها 2016 ممکن دانست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمیسیون اروپایی نهایی شدن قرارداد تجارت آزاد با آمریکا را تا انتها 2016 ممکن دانست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید