یزدانی قهرمان دنیا، کارآفرین برتر صندوق کارآفرینی امید است

به گزارش مجله نماشو، نورالله زاده گفت: حسن یزدانی علاوه بر یک پهلوان و قهرمان دنیا، کارآفرینی نمونه است که با احداث یکی از برترین کمپ های ورزشی، قدمی مثبت برای ورزش کشور برداشته است.

یزدانی قهرمان دنیا، کارآفرین برتر صندوق کارآفرینی امید است

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، صبح امروز، دنیا پهلوان حسن یزدانی، قهرمان کشتی آزاد دنیا در صندوق کارآفرینی امید حضور یافت و با مدیرعامل و معاونان و کارکنان صندوق ملاقات کرد.

در این ملاقات، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: افتخارآفرینی هر ایرانی برای همۀ ملت شادی آفرین است و باعث خوش حالی جامعه می گردد و حس غرور ملی را در پی دارد.

نورالله زاده با اشاره به کارآفرینی یزدانی گفت: قهرمان حسن یزدانی علاوه بر یک پهلوان و قهرمان دنیا، کارآفرینی نمونه است که با احداث یکی از برترین کمپ های ورزشی، قدمی مثبت برای ورزش کشور برداشته است. صندوق کارآفرینی امید همواره در کنار قهرمانان کشور خواهد بود و این می تواند مدلی باشد که ما در تمام استان های کشور و باتوجه به شناسایی نیازمندی های منطقه آن را اجرا کنیم.

در ادامۀ این مراسم، یزدانی، ضمن تشکر از تمام ملت ایران گفت: خوش حالم که توانستم با این مدال قلب ملت بزرگ ایران را شاد کنم. امیدوارم در کنار حمایت صندوق بتوانم هرچه سریع تر کمپ ورزشی درحال احداث را به سرانجام برسانم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2262

به "یزدانی قهرمان دنیا، کارآفرین برتر صندوق کارآفرینی امید است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یزدانی قهرمان دنیا، کارآفرین برتر صندوق کارآفرینی امید است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید