اقدامات بخش خصوصی کرمانشاه برای مقابله با کرونا

به گزارش مجله نماشو، عضو هیات رئیسه اتاق ایران در تشریح اقدامات اجرا شده در زمینه تأمین تجهیزات موردنیاز مراکز درمانی و بیمارستان های کرمانشاه برای مقابله با بیماری کرونا گفت: از ابتدای شیوع بیماری در زمینه تهیه تجهیزات بهداشتی موردنیاز مراکز درمانی فعالیت هایی انجام دادیم و تا به امروز بیش از چهار سری از این تجهیزات تهیه و توزیع شده است.

اقدامات بخش خصوصی کرمانشاه برای مقابله با کرونا

کیوان کاشفی از تهیه دو دستگاه ونتیلاتور به ارزش سه میلیارد ریال که از تجهیزات حیاتی برای کمک به تنفس بیماران کرونا محسوب می شود خبر داد و عنوان نمود: در این مدت 10 دستگاه پالس اکسی متر و 15 دستگاه ترمومتر (تب سنج) نیز در اختیار بیمارستان ها قرار دادیم.

رئیس اتاق کرمانشاه تهیه بیش از 3800 ماسک در انواع مختلف از جمله N95، بیش از شش هزار عدد دستکش و همچنین تأمین بیش از 1260 عدد شیلد محافظ صورت، بیش از 1200 عدد کلاه محافظ، 1260 عدد عینک، 600 ست حفاظتی و 180 دست لباس مخصوص را از دیگر اقدامات اجرا شده برشمرد.

کاشفی بیان کرد: مقادیری دستکش، مواد ضدعفونی سطوح و محلول ضدعفونی دست نیز برای پرسنل گمرک و حمل ونقل و پایانه های استان با هدف کمک به مرزها و تجارت کرمانشاه تأمین و توزیع شد.

به گفته او تهیه این تجهیزات در راستای مسئولیت اجتماعی اتاق کرمانشاه و با هدف رفع دغدغه های حوزه بهداشت و درمان اجرا شده است.

رئیس اتاق کرمانشاه گفت: همه کمک ها به همت اتاق کرمانشاه و با مشارکت فعالان اقتصادی اجرا شده است.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3829

به "اقدامات بخش خصوصی کرمانشاه برای مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدامات بخش خصوصی کرمانشاه برای مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید